Тайський масаж у Києві

Тайський масаж - це комбінація кількох унікальних маніпулятивних технік: по-тайськи ритмічні маніпуляції, точкові тиснуть, скручування спини, розтяжки, що активують енергетичні канали.

Тайський масаж в SPA Центрі DIVA (Київ)

Ціна послуги масажу – від 1500грн.

Відчуйте на собі неперевершену майстерність професійних фахівців тайського масажу! Приємні звуки розслаблюючій мелодії, аромати екзотичних рослин, рідкісних аромамасел, чарівне мерехтіння аромасвічки, унікальні тай спа техніки, оригінальні ритуали краси і здоров’я створюють неймовірну лакшери атмосферу Тайрай, яка забирає від повсякденних буднів, проблем, міської суєти в королівство Таїланд. Професійні тайські масажисти допоможуть організму повноцінно розслабитися, зняти напругу, отримати заряд бадьорості та життєвої енергії.

Записаться
Тайський масаж - 1 Фото
Тайський масаж - 2 Фото

Види і специфіка тайського масажу

Розрізняють традиційний масаж по-тайськи і аромамассаж з маслами. Класичний тайський масаж роблять в спеціальному одязі-піжамі без використання масел. Ойл-масаж – це різновид лакшери масажу з використанням аромамасел.

З урахуванням інтенсивності, ступеня впливу маніпулятивних технік, прийомів, диференціюють три види тай масажу: слабкому ступені, помірний, сильний. При сильному тайський масаж застосовується ходіння по спині ступнями, дії ліктьовим суглобом, п’ятою, а при масажі слабкому ступені таких маніпуляцій не роблять.

У процесі традиційного масажу професійний масажист діє на суглоби, при цьому застосовуються різні положення тіла, як правило зручні і стійкі, але вимагають деякої вправності, сили, розтяжки. Під час тайського аромамасажу масажист враховує темп дихання клієнта, сприяє його переходу в певний стійкий стан. Масажист тай СПА салону впливає на енергетичні канали, м'язові тканини і певні точки тіла. Тайський масаж - це комбінація кількох унікальних маніпулятивних технік: по-тайськи ритмічні маніпуляції, точкові тиснуть, скручування спини, розтяжки, що активують енергетичні канали. Класичний тайський масаж застосовується для терапії, для зняття напруги, стресу, больових симптомів в спині, порушення чутливості комірцевої, плечолопатковий зони, спазмів, блоків, спортивних травм, пошкоджених сухожиль.

Тайського масажу в SPA центрі DIVA

Традиційний тайський масаж в СПА салоні DIVA (Україна, Київ) дає вражаючі результати:

  • поліпшення загального стану організму;
  • розслаблення м'язової тканини, збільшення рухливості суглобів, гнучкості;
  • усунення м'язових болів;
  • нормалізація кровообігу, лімфотоку;
  • зняття спазмів, прочищення енергетичних каналів;
  • якісна релаксація, звільнення від стресів;
  • поліпшення психологічного стану.

Масаж впливає як відволікаюча терапія, сприяє позбавленню від безсоння, підвищеної тривожності, нападів панічних атак, ефективно бореться з наслідками стресових ситуацій і депресивними станами. Класичний тайський масаж усього тіла показаний клієнтам, що бажають позбутися або зменшити прояв симптоматики хворобливих станів, підвищити життєвий тонус, поліпшити загальний стан організму. Тайський масаж в SPA Центрі DIVA (Київ) - це ретельне опрацювання м'язів тіла, знімає м'язовий гіпертонус, повертає пружність шкіри, підвищує імунітет. Довіртеся професійним тайським масажистам СПА центру DIVA, розташованого на правому березі Києва, які підберуть індивідуальну техніку, враховуючи ваші індивідуальні особливості, потреби, вікову категорію, ціна тай СПА масажу вказана на сайті. Записатися онлайн на тайський масаж можна на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами і дізнавшись інформацію, що стосується ціни, особливостей виконання масажу, можливих протипоказань.

Ми рекомендуємо замовити та вибрати Спа-послугу H1 по виправданою ціною від 400 до 6000 грн. Поліпшити тіло, позбутися втома, придбати заряд чудового настрою не залишаючи Києва. Зателефонуйте по телефону +38 (066) 000 11 34 i забронювати spa-послугу H1, висококваліфікований фахівець допоможе тонізувати тілесну гармонійну єдність, відновити оновлення особистості, збалансувати цілісність тіла i перетворення розуму в Spa центрі Diva у Києві. Наш адміністратор допоможе для вас відмінну послугу H1, яка здійснюється на майстерному рівні за найкращою ціною. Залишити заявку на spa послугу в салоні-краси Дива.

Часті питання про Тайський масаж у Києві

Як довго зазвичай тримається нарощування вій у SPA-центрі Diva?
Нарощування вій у спа-центрі Diva зазвичай триває 2-3 тижні, після чого потрібне повторне нарощування.
Як дізнатися, чи потрібні мені послуги, які пропонуються в SPA-центрі "Діва"?
Якщо ви не впевнені, чи потрібні вам послуги в спа-центрі Diva, ви можете проконсультуватися з постачальником або переглянути їх веб-сайт для отримання додаткової інформації.
Які засоби для догляду за шкірою продаються в спа-центрі "Діва"?
Засоби догляду за шкірою, що продаються в спа-центрі Diva, можуть бути різними, але в цілому вони безпечні для всіх типів шкіри.
Скільки зазвичай триває прийом у спа-центрі "Діва"?
Тривалість прийому може змінюватись в залежності від послуги, але зазвичай становить від 30 хвилин до 2 годин.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53А

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не надіслано!