Класичний масаж

Класичний масаж усього тіла - ціла програма маніпулятивних технік, які націлені на досягнення лікувального або профілактичного ефекту.

Загальний класичний масаж всього тіла

Ціна класичного масажу – від 1500грн.

Класичний масаж усього тіла – ціла програма маніпулятивних технік, які націлені на досягнення лікувального або профілактичного ефекту. Класична техніка масажу може бути показана всім, без вікових обмежень. Класичний масаж області живота, волосистої частини голови, грудної клітки та ін. Запобігає багато дискомфортні стану, знижує хворобливі відчуття, активізує діяльність органів і систем, нормалізує кровообіг, благотворно впливає на епідерміс і м’язовий тонус, підвищує захисні сили організму. Масаж впливає як відволікаюча терапія, бореться з порушеннями сну, сприяє позбавленню від підвищеної тривожності, нападів панічних атак, ефективно усуває з наслідками стресових ситуацій і депресією.

Записаться
Класичний масаж - 1 Фото
Класичний масаж - 2 Фото

Особливості послуги масажу

Класичний масаж усього тіла в SPA-центрі DIVA – це ретельне опрацювання м’язів тіла, особи, яка знімає м’язовий гіпертонус, повертаючи пружність шкірних покривів. Нездоровий колір обличчя залишиться в минулому, можна надати пружність нижньощелепного жировому пакету, ефективно опрацювати м’язи спини, плечовий, комірцевої зони, позбутися жирових відкладень в зоні живота, скоригувати талію, зменшити прояви целюліту.

Пориньте у мистецтво класичного масажу

Ласкаво просимо у світ релаксації та омолодження за допомогою нестаріючої практики класичного масажу. Коли ви поїдете в цю подорож по догляду за собою, дозвольте нам розповісти вам про переваги і тонкощі цього стародавнього мистецтва зцілення, адаптованого до вашого сучасного способу життя.

По суті класичний масаж це цілісний підхід до оздоровлення, який практикується протягом століть у різних культурах. Це м'який і ритмічний вид масажу, в якому основна увага приділяється довгим, розгонистим рухам та прийомам розминання для маніпулювання м'язами та тканинами тіла. Мета – зняти напругу, покращити кровообіг та сприяти загальному благополуччю.

Вибираючи класичний масаж, ви вибираєте перевірену часом традицію, яка витримала випробування часом. Наші досвідчені терапевти навчені мистецтву та науці цієї стародавньої практики, і їх умілі руки перенесуть вас у стан глибокого розслаблення, дозволяючи вашому тілу та розуму відпочити та відновитись.

Наш підхід до класичного масажу виходить за межі фізичної користі. Це подорож догляду за собою, яка охоплює розум, тіло та дух. З того моменту, як ви вступите в нашу тиху оазу, вас огорне атмосфера безтурботності та спокою, покликана пробудити ваші почуття та заспокоїти душу.

Коли ви ляжете на наш плюшевий масажний стіл, терапевтичні дотики нашого досвідченого терапевта відправлять вас у сенсорну подорож. З кожним довгим погладжуванням і рухом, що розминає, напруга у ваших м'язах буде танути, залишаючи вас відчувати себе омолодженим і відновленим. Наші масажисти навчені адаптувати тиск та прийоми відповідно до ваших індивідуальних потреб, що гарантує індивідуальний досвід, підібраний спеціально для вас.

Переваги класичного масажу численні та глибокі. Це природний спосіб зняти стрес, зменшити занепокоєння та сприяти розслабленню. М'які рухи, що розминають і розтягують, також покращують гнучкість, посилюють кровообіг і сприяють руху енергії по всьому тілу. При регулярних сеансах класичний масаж може допомогти полегшити м'язовий біль, знизити ризик травм та покращити загальний фізичний та душевний стан.

Але не лише фізичні переваги роблять класичний масаж по-справжньому особливим. Це цілісний досвід, який також має розум і дух. Коли ви занурюєтеся в стан глибокої релаксації, ви можете виявити, що ваші турботи випаровуються, а розум стає ясним і зосередженим. Ніжні дотик наших терапевтів можуть також зняти емоційну напругу, і ви відчуєте себе легшим та врівноваженим.

У сучасному швидко мінливому світі турбота про себе стала важливішою, ніж будь-коли. Класичний масаж пропонує притулок, де ви можете відволіктися від стресів повсякденного життя та возз'єднатися зі своїм внутрішнім "я". Це дорогоцінний подарунок, який ви можете зробити собі, час, коли ви можете подякувати своєму тілу і душі і відновити свій дух.

Записатися на класичний масаж всього тіла

Чому варто вибрати класичний масаж? Це перевірена часом традиція, що практикується протягом століть, та її переваги підтверджені науковими дослідженнями. Але крім фізичних та психічних переваг, це чуттєвий досвід, який живить вашу душу і залишає вас свіжим, оновленим та готовим зустріти світ із новими силами.

Коли доходить до вибору класичного масажу, важливо довіритися досвіду наших кваліфікованих терапевтів. Вони навчені мистецтву цієї стародавньої практики та відточують свої навички, щоб надати вам справді індивідуальний досвід. З того моменту, як ви ступите в наш спокійний оазис, вас огорне атмосфера безтурботності та спокою, покликана пробудити ваші почуття та заспокоїти вашу душу.

Наші терапевти ретельно оцінять ваші потреби та підберуть масаж, щоб усунути всі специфічні зони напруги чи дискомфорту. Використовуючи поєднання довгих, розгонистих погладжень, прийомів розминання та м'якого розтягування, вони намагатимуться зняти м'язову напругу, покращити кровообіг і викликати почуття глибокого розслаблення. Ви відчуєте, як турботи дня зникають, поки їхні вмілі руки творять магію над вашим тілом.

На закінчення хочу сказати, що класичний масаж - це мистецтво поза часом, яке долає межі часу та культури. Це цілісний підхід до оздоровлення, який живить розум, тіло, дух і пропонує притулок, де можна втекти від стресів повсякденного життя. Наші кваліфіковані масажисти в СПА-салоні Diva, навчені мистецтву та науці цієї давньої практики, та їх умілі дотики перенесуть вас у стан глибокого розслаблення та омолодження. Відкрийте для себе магію класичного масажу і потіште себе винятковим доглядом за собою, після якого відчуєте себе оновленим, відновленим і повним сил.

У нас Ви зможете вибрати спа сеанс Класичний масаж по актуальній ціні від 100 до 6000 грн. Поліпшити молодість, зняти напругу, знайти заряд позитивного настрою у Києві. Зателефонуйте по телефону +38 (066) 000 11 34 i підібрати spa послугу Класичний масаж, кваліфікований підхід допоможе збалансувати фізіологічну гармонійну єдність, відновити цілісність особистості, збалансувати гармонію тіла i очищення тіла в Spa салоні diva вул. Б. Хмельницького, 53, в Києві. Наш адміністратор вибере вам відповідну процедуру Класичний масаж, яка здійснюється на суперпрофесійного рівні за доступною ціною. Залишити бронь на спа-послугу в центрі-краси Дива.

 • Услуга
 • Стоимость
 • Шоколадний масаж
 • 2500
 • Записаться
 • Оливковий масаж
 • 2500
 • Записаться
 • Масаж каменями
 • 2800
 • Записаться
 • Класичний масаж
 • 1200
 • Записаться
 • Спортивний масаж
 • 1500
 • Записаться
 • Масаж спини
 • 1200
 • Записаться
 • Догляд зі скрабом і масажем
 • 2000
 • Записаться
 • Чоловічі спа програми
 • 800
 • Записаться
 • Апаратний оздоровчо-косметичний масаж
 • 500
 • Записаться
 • Часті питання про Класичний масаж

  Чи можу я попросити конкретного постачальника послуг у спа-центрі "Діва"?
  Можливо, ви зможете запросити конкретного лікаря в центрі Diva, але наявність вільних місць може змінюватись.
  Як часто я повинен записуватися на прийом до спа-центру "Діва"?
  Частота прийомів у спа-центрі Diva може змінюватись в залежності від послуги та індивідуальних потреб.
  Які види процедур для обличчя пропонуються у спа-центрі "Діва"?
  Види процедур для обличчя, які пропонуються в спа-центрі Diva, можуть бути різними і включати глибоке очищення, зволоження, антивікові процедури і багато іншого.
  Чого мені слід очікувати під час першого прийому у спа-центрі "Діва"?
  Під час першого прийому в спа-центрі Diva вам доведеться заповнити документи та обговорити з лікарем ваші цілі та проблеми.

  Контакти

  +38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53А

  Форма зворотнього зв'язку

  Повідомлення успішно відправлено

  Повідомлення не надіслано!