Кілька слів про SPA центр Diva

Ми з величезною радістю вітаємо вас в унікальному світі здоров'я і краси. Салон Diva - місце для комплексного догляду за тілом. У співпраці з фахівцями в області косметології фізіотерапії та естетичної медицини ми докладаємо всіх зусиль, щоб виправдати високі очікування наших клієнтів і поліпшити їх самопочуття і зовнішній вигляд.

Салон краси і SPA Diva

Це місце в центрі міста, де ви знайдете відпочинок для свого тіла і духу. Велика кількість кваліфікованих фахівців і великий асортимент процедур дозволяють унікальним чином розслабитися і подбати про внутрішню і зовнішню красу, як для жінок так і для чоловіків.

У салоні ви знайдете широкий вибір процедур для обличчя і тіла, Догляд за руками і ногами, масаж, а також естетичну медицину. Цілісний підхід косметологів змушує кожного гостя відчувати себе особливим, а правильний дизайн інтер'єру - це чудове місце для відпочинку, яке з першіх хвилин допомогая Вам відчути розслаблення.

Досвідчені, кваліфіковані фахівці, високоякісне обладнання та якісна косметика-ось що таке SPA центр Diva. Додаткова гарантія повної стерильності виконуваних процедур дозволяє клієнтам відчувати себе в безпеці і комфортно.

Салон, оформлений в приглушених тонах, що поєднує в собі класику з відтінком Сходу, позитивно впливає на враження гостей. Номери, в яких проводяться процедури, оснащені першокласним обладнанням, доповненим професійною косметикою.

Фахівці для своєї роботи використовують тільки і виключно перевірені косметичні бренди. Крім того, елегантність і спокій в кабінетах, де проводяться масажні процедури, або східні церемонії, ще більше впливають на якість виконуваних процедур.

Терапія в Спа центр Diva-це не тільки спосіб тимчасово розслабитися - це також шанс отримати довгострокові переваги як для тіла, так і для духу.

Ласкаво просимо в наш оазис відпочинку!

Записатися
spa-salon1
spa-salon2

Коли йти в DIVA SPA?

Похід в СПА завжди гарна ідея. DIVA SPA-це спосіб розслабитися і подбати про нього, коли ви хочете швидко поліпшити свій зовнішній вигляд і глибоко розслабитися. Наприклад, перед важливою подією або новаторським рішенням в житті. Комплекс денних спа-процедур також слід провести... відразу після свята. Навіть якщо ви використовували оздоровчі процедури під час відпочинку. Завдяки цьому ваша краса розквітне, а думки ще довго не будуть тікати в бік чергової відпустки.

Також, ви можете подарувати іншим хвилинку задоволення в елегантному спа-салоні Діва. Подарунковий сертифікат будь – якого номіналу на обрані ритуали-відмінна ідея для оригінального подарунка партнеру, друзям або колегам по компанії. Виберіть ваучер певної вартості, один з наших СПА-пакетів або набір ексклюзивної косметики — в інтересах унікального естетичного досвіду ми подбали про елегантний подарунковому вигляді ваучерів. За спеціальним замовленням ми готуємо їх індивідуально, в тому числі виписуємо замовлене посвячення. Ви можете купити їх особисто в нашому СПА-салоні або замовити доставку за вказаною адресою, відразу після передачі.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53А

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не надіслано!