Стрижки у Києві

Модна стрижка може наголосити на індивідуальності будь-якої жінки. Правильно підібраний стиль допоможе скоригувати овал обличчя, приховати недоліки.

Стрижка волосся - методи

Ціна спа послуги модної стрижки для жінок – від 300грн.

Стрижка зазвичай виконується на вологому волоссі. Цей метод набагато менше ушкоджує волосся і рідше викликає кінчики, що січуться. При нарізанні бахроми ситуація дещо інша. Зазвичай це робиться у сухому вигляді. Це робиться для того, щоб бахрома була точно нарізана. Існують інші способи стрижки бахроми. Це робиться за допомогою ножиць, бритви чи твістера. Професіонал завжди підбирає метод стрижки індивідуально відповідно до типу волосся та побажання клієнта. У деяких салонах можна зустріти метод стрижки гарячими ножицями. Це гарне рішення, особливо для жінок, чиє волосся схильні до січених кінчиків. Висока температура ножиць закриває кінчики волосся, тому вони не втрачають масляні речовини та природну вологу.

Записаться
Стрижки - 1 Фото
Стрижки - 2 Фото

Укладання після стрижки волосся

Стрижки часто супроводжуються великою низкою додаткових послуг та дій, наприклад, миття голови, укладання, моделінг. Це надає волоссю велику форму, об'єм або естетичний вигляд одразу після стрижки. Вміла укладання робить волосся легшим і слухняним. Якщо у вас кучеряве волосся, багатошаровість поверне вашим локонам еластичність. Стрижки завершуються сушінням феном та укладанням. Найчастіше перукар укладає волосся природним чином, пропонуючи клієнту повсякденну зачіску. Звичайно, за бажанням клієнта стрижка може бути завершена спеціальним укладанням.

Від чого залежить вартість жіночої стрижки?

Переважним критерієм вартості жіночої стрижки є довжина волосся. У прейскурантах перукарень розрізняють три категорії довжини:

  • довге волосся,
    Середнє волосся, тобто. волосся до плечей,
    коротке волосся, тобто. волосся, що не досягає вух.

Вартість стрижок у спа салоні

Ціна залежить не лише від довжини волосся. Місце розташування перукарні та репутація перукаря також впливають. Ціни варіюються у межах. Наприклад, стрижка у невеликому місті коштує в середньому близько 500 гривень. У перукарні у Києві за ту саму послугу ми заплатимо більше – від 500 до 1000 гривень. Слід також пам'ятати, що додаткові послуги, наприклад маски для волосся, можуть коштувати додатково. Тому варто спитати про це.

Рекомендуємо вибрати і замовити спа-процедуру H1 за вигідною вартості від 150 до 4000 грн. Підтримати красу, позбутися втома, отримати заряд відмінною енергії в центрі Києва. Телефонуйте безкоштовно за телефоном +38 (066) 000 11 34 i зарезервувати spa послугу H1, фахівець широкого профілю допоможе заповнити фізичну гармонійну єдність, відновити баланс енергії, збалансувати цілісність душі i очищення розуму в спа центрі діва вул. Б. Хмельницького, 53, в Києві. Наш адміністратор надасть для вас кращу процедуру H1, яка виконуватися на професійному рівні за найкращою ціною. Зареєструватися на процедуру в центрі-краси Дива.

Часті питання про Стрижки у Києві

Чи безпечні послуги у спа-центрі "Діва"?
Послуги в центрі "Діва" в цілому безпечні, але завжди краще проконсультуватися з лікарем, якщо у вас є сумніви.
Як часто я маю робити манікюр або педикюр у SPA-центрі Diva?
Частота проведення манікюру або педикюру в спа-центрі Diva залежить від стану нігтів та переваг клієнта, але зазвичай рекомендується один раз на 2-4 тижні.
Яку кваліфікацію мають спеціалісти спа-центру "Діва"?
Постачальники послуг у спа-центрі Diva, як правило, є ліцензованими та навченими спеціалістами, які мають спеціальну кваліфікацію для надання відповідних послуг.
Які процедури з догляду за тілом пропонуються у спа-центрі Diva?
Процедури догляду за тілом, які пропонуються у спа-центрі Diva, можуть бути різними і включати обгортання, скраби та багато іншого.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53А

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не надіслано!