Spa для тіла

Косметологічні процедури для всього тіла дозволяють поліпшити здоров'я за рахунок активації обмінних процесів і підвищити тонус шкіри

Салонний догляд за тілом в центрі Diva

Ціна спа послуги – від 400грн.

Косметологічні процедури для всього тіла дозволяють поліпшити здоров’я за рахунок активації обмінних процесів, підвищити тонус шкіри, що покращує її зовнішній вигляд, прибрати целюліт – ефект досягається швидше при поєднанні з фіз навантаженнями і правильним харчуванням, підвищити опірність шкіри зовнішніх подразників. Косметичні спа-програми для тіла і окремі процедури в Києві можна зробити в салоні Дива.

Записаться
Spa для тіла - 1 Фото
Spa для тіла - 2 Фото

Спа процедури по догляду за тілом

Спа-процедури для тіла діляться на 4 великі групи.

 • Підготовчі – спрямовані на поліпшення кровотоку. Допомагають зменшити обсяг підшкірного жиру.
 • Лімфодренажні – сприяють зниженню набряклості, виведенню зайвої рідини, токсинів.
 • Ліполітичні – стимулюють розщеплення жиру.
 • Коригуючі – призначені для тонізації м’язів. Сприяють підвищенню тонусу шкіри, підтягування зморшок.

Кожна з груп включає кілька видів технік. Кожна конкретна процедура або їх комплекс призначається після консультації з косметологом. Підбирається в залежності від стану дерми, наявності супутніх проблем, хронічних захворювань. Ознайомитися з цінами на послуги можна в прейскуранті на сайті. Але остаточну вартість вийти дізнатися тільки після консультації. Серед найбільш затребуваних послуг по догляду за тілом можна виділити п'ять.

 1. Пілінги обличчя і тіла - бувають механічні, хімічні, апаратні. Найчастіше використовується перший варіант, третій застосовується при серйозних проблемах. Пілінг покликаний усунути верхній ороговілий шар шкіри, щоб підвищити її сприйнятливість до вбирання вітамінів і мінералів. Найчастіше процедура є підготовкою до нанесення відновлює, зволожуючого або омолоджуючого складу.
 2. Обгортання - бувають гарячі і холодні. Для досягнення певного ефекту можуть використовуватися водорості, мед, шоколад, глина та ін. Натуральні компоненти.
 3. Масаж - існує маса технік виконання. Найбільш затребувані варіанти: балийский, мануальний, аюрведичний, апаратний, вакуумний, стоун-терапія, антицелюлітний.
 4. Ін'єкційні методики - мезотерапія, озонотерапія. Після таких заходів результат на обличчя майже відразу після застосування.
 5. Міостимуляція - пасивна зарядка, коли на тіло накладаються пластини, що стимулюють скорочення м'язів.

Модною процедурою по догляду за тілом в салонах є парафінотерапія. Один з видів обгортання з використанням розплавленого парафіну.

Ціни і спа програми

Spa догляд може проводитися по всьому тілу або окремої ділянки. У салоні діють різні комплексні програми, що включають широкий спектр процедур. Вони відрізняються за вартістю, кількістю маніпуляцій, застосовуваних засобів.

 1. Зволоження та тонус. Включає пілінг з морською сіллю, масаж з сироваткою і ароматичними компонентами, нанесення зміцнюючого, що моделює гелю. Варто комплекс 2500 грн.
 2. Гладкий шовк. У цьому варіанті використовується пілінг всього тіла з амінокислотами з легким масажем, а потім наноситься тонізуючий склад. Ціна такої послуги 2200 грн.
 3. Ідеальний силует. Включає зміцнює масаж з використанням олії мигдалю, нанесення ліпосомного крему з моделюючим ефектом. Вартість процедури 2500 грн.

Приїхавши до Києва, обов'язково відвідайте аюрведические ритуали в салоні Дива. Тут косметологія переплітається з древніми знаннями. Після такої процедури клієнт відчуває себе оновленим і відпочив.

пропонуємо вибрати спа процедуру H1 за хорошою вартості від 200 до 6000 грн. Підтримати вашу красу, позбутися втома, отримати заряд позитивного настрою в межах Києва. Наберіть безкоштовно за телефоном +38 (066) 000 11 34 i вибрати spa-процедуру H1, фахівець широкого профілю допоможе збалансувати тілесну гармонію, відновити цілісність життя, збалансувати гармонію тіла i баланс розуму в spa центрі diva вул. Б. Хмельницького, 53, в Києві. Наш менеджер допоможе вам відповідну послугу H1, яка проводитися на високопрофесійним рівні за вигідною ціною. Записатися на spa процедуру в салоні краси Diva.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53А

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не надіслано!