Тайський антистрес масаж

Тайський антистрес масаж обличчя

Ціна послуги масажу - від 1500грн.

Депресія, напруженість, порушення сну і постійна сонливість – ознаки того, що вам пора зустрітися з майстрами СПА-салону DIVA, що розмістився в затишному тихому місці на Правом березі Києва.

Масаж антистрес спрямований на опрацювання м’язів обличчя, усунення дрібних мімічних зморшок, неінвазивну підтяжку шкіри і зняття стресу.

Записаться
 Тайський антистрес масаж - 1 Фото
 Тайський антистрес масаж - 2 Фото

Масажні лінії на обличчі

Проходити процедуру разово або курсом можна будь-якій людині. Це один з видів впливу, який не має протипоказань.

Ви можете приходити на сеанс до масажиста в SPA-салон тоді, коли вам це потрібно. Якщо у вашому житті є місце постійного стресу, у нас ви зможете розслабитися і відпочити. Прояви мімічних зморшок будуть поступово йти разом з тривожністю. Ваше життя стане спокійніше і наповниться новими, позитивними емоціями.

При впливі на особу майстру потрібно бути гранично обережним. Щоб не порушити роботу органів через натискання, пощипування і погладжування, робити масаж слід виключно по масажних лініях. Вони пролягають на лобі, щоках, губах, підборідді і носі. Майже всі вони спрямовані від центру до периферії.

Розслаблення необхідне як фізичного, так психічного благополуччя. Хороший масаж здатний створити чудеса, щоб зняти стрес та напругу в нашому тілі. Якщо ви шукаєте доступну спа-процедуру, яка допоможе вам розслабитись, зверніть увагу на Diva

Одна з найкращих процедур, які пропонує Diva, – тайський антистресовий масаж. Цей мануальний масаж обличчя призначений для зміцнення та підтягування м'язів, розгладжування шкіри та покращення кровообігу. Масаж діє шляхом впливу на біологічно активні точки на лобі, щоках та підборідді, що допомагає зняти стрес та напругу.

Однією з унікальних особливостей тайського антистресового масажу є те, що він також охоплює мочки вух. На мочках вух розташована велика кількість біологічно активних точок, половина з яких є проекціями органів та систем нашого організму. Впливаючи на ці точки, масаж надає повний комплексний вплив на організм, допомагаючи полегшити проблеми зі сном, неврози та зриви.

Під час процедури масажист направлятиме рухи на вашому лобі від середньої лінії до скронь. На носі рухи почнуться від перенісся і рухатимуться вниз до кінчика, а потім до крил носа. На щоках масажують суглоби від рота до вух, але в підборідді і губах проводять лінії у тому напрямі. Верхню губу масажують від середини до крил носа.

Після процедури ви помітите значне підвищення рівня енергії, а також зменшення набряків та напруги. Якщо ви хочете й надалі отримувати користь від масажу, ви можете спробувати самостійно робити легкі, але точні масажні рухи вранці.

Записатися на тайський антистрес масаж

Мануальна спа послуга на масажних напрямках обличчя призводить до зміцнення та підтяжки м'язів, розгладжування шкіри та покращення кровообігу. Ефект spa послуги тайський анти Записатися на тайський антистрес масаж у Києві за найкращими цінами, ефект на біологічно активні точки на лобі, щоках та підборідді допоможуть зняти стрес та напруженість. Так як spa процедура тайського антистрес масажу охоплює ще й вушні раковини, ви отримуєте повний комплексний ефект тайського антистрес масажу в центрі Діва на організм. У мочках вух є велика кількість біологічно активних точок. Половина їх є проекцією органів прокуратури та систем. Найкращі фахівці салону Діва в потрібну точку позбавить вас проблем зі сном, вирішить проблему неврозів і зривів.

Насамкінець хочу сказати, що якщо ви шукаєте спосіб розслабитися і зняти стрес, запишіться на тайський антистресовий масаж у Diva. За допомогою досвідчених терапевтів та унікальних технік ви обов'язково вийдете звідти помолоділими та посвіжілими.

Унікальна можливість підібрати Spa-послугу Тайський антистрес масаж за хорошою ціною від 400 до 5000 грн. Оновити молодість, позбутися втома, знайти заряд хорошої енергії в центрі Києва. Наберіть безкоштовно за телефоном +38 (066) 000 11 34 i зарезервувати спа сеанс Тайський антистрес масаж, фахівець широкого профілю допоможе підкріпити фізіологічну гармонійну єдність, відновити цілісність особистості, збалансувати єдність тіла i перетворення тіла в спа центрі Diva в Києві на вулиці Б. Хмельницького, 53. Наш персонал підбере вам кращу послугу Тайський антистрес масаж, яка виконується на суперпрофесійного рівні за найкращою ціною. Залишити заявку на spa-процедуру в центрі краси Diva.

 • Услуга
 • Стоимость
 • Тайський традиційний масаж всього тіла
 • 1500
 • Записаться
 • Тайський арома масаж
 • 1500
 • Записаться
 • Тайський антистрес масаж
 • 1500
 • Записаться
 • Тайський трав’яний масаж
 • 2000
 • Записаться
 • Тайський масаж спини, шиї і голови
 • 1000
 • Записаться
 • Тайський масаж Сабай
 • 2000
 • Записаться
 • Часті питання про Тайський антистрес масаж

  Як у спа-центрі "Діва" дотримується конфіденційності?
  Конфіденційність у центрі "Дива" підтримується за допомогою цілого ряду заходів, включаючи надійне ведення документації та професійну поведінку.
  Які переваги нарощування вій у спа-центрі Diva?
  Переваги нарощування вій у спа-центрі Diva можуть містити більш довгі та об'ємні вії без необхідності використання туші.
  Які переваги епіляції?
  Переваги послуг з видалення волосся включають гладкість шкіри, зменшення росту волосся та багато іншого.
  Як довго зазвичай тримається нарощування вій у SPA-центрі Diva?
  Нарощування вій у спа-центрі Diva зазвичай триває 2-3 тижні, після чого потрібне повторне нарощування.

  Контакти

  +38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53А

  Форма зворотнього зв'язку

  Повідомлення успішно відправлено

  Повідомлення не надіслано!