Жіноча зачіски в салоні

Жіноча зачіска - це форма укладання, але більш складна. Надається волоссю за допомогою стрижки, филировки, додавання кольорової палітри, завивки, плетіння.

Жіночі зачіски в SPA-салоні Diva

Ціна послуги – від 300 грн.

Якщо намічається важливий захід, наприклад, весілля, потрібен майстер, який зможе створити ідеальний образ. Головну роль грає зачіска і макіяж. Жодна стандартна перукарня не зможе надати такі послуги. Краще віддати перевагу салонним зачіскам.

СПА-салон на правому березі в Києві допоможе створити гармонійний весільний образ, виконати ідеальну зачіску на випускний вечір. У SPA-центрі доступні також послуги стиліста і візажиста. Можливо виконання зачіски безпосередньо в салоні або вдома.

Замовити жіночу стрижку
Жіночі зачіски в SPA-салоні Diva
Види зачісок жіночих стрижок

Види зачісок жіночих стрижок

Жіноча зачіска – це форма укладання, але більш складна. Надається волоссю за допомогою стрижки, филировки, додавання кольорової палітри, завивки, плетіння. Може створюватися виключно на власному волоссі або з доповненням штучними. В якості останніх можуть бути використані шиньйони, пасма різної довжини і відтінків.

У спа салоні краси Дива при створенні жіночої зачіски для фіксації використовуються професійні косметичні засоби, які не псують структуру волосся.

Основні види зачісок:

  • повсякденна зачіска – прості і лаконічні, підходять для ділових і інших щоденних заходів;
  • Весільна зачіска;
  • вечірня зачіска.
Весільна укладання підбирається з урахуванням того, якого типу, структури і довжини волосся у дівчини. Також обов'язково береться до уваги стиль сукні, тип особи. Слід звернути увагу на деякі види весільних зачісок.
  1. Жіноча зачіска в грецькому стилі - жіночна і ніжна укладання. Можливе виконання в різних варіантах: розпущене хвилясті локони, високі і середні пучки, доповнення плетінням. Переважно збираються на основі пучка, щоб відкрити плечі і шию. Завдяки можливості додавати будь-які аксесуари, робити чубок, начісування вийде підібрати грецьку зачіску для будь-якого типу особи.
  2. Жіноча зачіска бабета - пучок може бути високою (фіксується на маківці) і низькою (розташовується на потилиці). Універсальний варіант. Підійде не тільки для нареченої на весілля, але і на випускний, вечірній раут, для повсякденного носіння. Може виконуватися на довгі, середні і короткі волосся. Для додання обсягу використовується бублик або шиньйон.
  3. Жіноча зачіска пучок - для весільної церемонії частіше роблять високі або низькі об'ємні пучки.
  4. Жіноча зачіска кучеряве локони - спадаючі вниз довгі кучері завжди виглядають ніжно, жіночно.
  5. Жіноча зачіска французьке плетіння - дуже красиво виглядають коси. Підібравши плетіння правильно можна візуально змінити контури особи. Наприклад, плавні хвилі підійдуть дівчатам з квадратним типом, а приховати округлість допоможуть вертикальні плетіння в поєднанні з високим пучком.
Вечірня укладка підбирається в залежності від заходу, стилю одягу та ін. Нюансів. Для середніх і коротких волосся підійдуть, як недбалі хвилі, так і різного виду пучки з відповідними аксесуарами.

Вартість на послуги салону

Відвідуючи Київ з метою відправиться на будь-який захід, ви можете зробити будь-яку зачіску і макіяж в спа салоні Дива. У центрі працюють перукар, візажист, стиліст. Вартість на денній, вечірній, коктейльний макіяж від 900 до 1500 грн. Ціни на жіночі укладання варіюються в залежності від того, який майстер їх виконує, а також складності роботи. Зробити зачіску може майстер або Топ. Ціна вечірньої весільної зачіски варіюється від 1400 до 1600 грн. Вартість весільної зачіски з французьким плетінням - 500-1000 грн. При необхідності може бути проведено колорирование або тонування. Зачіска і макіяж на випускний в Києві може проводитися на дому. В цілому робота займе близько 3 годин. Обов'язково розраховуйте час до заходу.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!