Модельна укладання волосся

Модельні стрижки - компроміс між класичними та креативними.

Модельна укладання в салоні Diva

Ціна послуги – від 300 грн.

Модельні стрижки – компроміс між класичними та креативними. Вони допоможуть підкреслити стиль власниці, сформувати ідеальний овал обличчя. Досвідчений майстер може за допомогою модельної зачіски повністю змінити імідж клієнтки. Допомогти омолодити особа або додати солідності, жіночності, шику.

Відвідуючи Київ, обов’язково загляньте в салон Дива, якщо хочете побачити чудеса, які творить модельна укладання. СПА-салон на правому березі Києва пропонує різні види перукарських послуг, масажі, візаж і косметичні процедури.

 
Записатися на укладку волосся
Модельна укладання в салоні Diva
Які бувають модельні укладки?

Які бувають модельні укладки?

Модельна укладання – надання певної форми волоссю. Тримається вона певний час. Зазвичай від одного до подальшого миття волосся.

Зачіска може триматися різний час. Все залежить від таких факторів:

  • структура пасом;
  • інструменти для завивки, їх тип. Діаметр;
  • вид кошти для фіксації;
  • погода – тут все індивідуально, у одних клієнток при підвищеній вологості волосся накручуються, у інших навпаки вирівнюються.
Для створення модельної зачіски може використовуватися холодний метод. Це найбільш щадний варіант для волосся. Здійснюється пальцями і гребінцем. Дозволяє значно варіювати ширину хвиль. Для фіксації застосовуються професійні засоби, аксесуари. Бігуді сьогодні використовуються рідко. Однак деяким клієнткам найближче саме ця методика. Модельна зачіска з повітряної укладанням додає об'єм волоссю. Виглядає привабливо. За допомогою фена, гребінця і плоскою щітки можна також зробити хвилі. Для випрямлення кучерявого волосся і додання їм форми використовується брашінг. Кучеряві красиві локони можуть виконуватися за допомогою електроприладів. У київському SPA-салоні Дива для цього використовуються новітні інструменти, які не псують структуру волосків. Для формування жіночого модельного зачіски також може застосовуватися начесиваніе і тупірованіе.

Вартість послуги укладання волосся

Ціна укладання жіночого модельного стрижки залежить від її типу. Якщо це вечірній варіант - від 1400 до 1600 грн. Щоденні модельні укладання в салоні представлені в 3 варіантах. При їх створенні використовується стайлінг, браш. Вартість варіюється від 500 до 1000 грн. Для догляду за волоссям, лікування і відновлення салон пропонує спеціальні види процедур. Є комплексні варіанти, що включають поетапне відновлення.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!