Тонування волосся в салоні

Тонування волосся щадна процедура для вишуканого зовнішнього вигляду вашого волосся, що підкреслює креативність і особистий імідж

Тонування волосся в салоні Diva

Ціна послуги тонування волосся - від 500грн.

Київ не тільки культурний і адміністративний центр України. Тут знаходиться SPA-салон Diva, в якому надаються професійні послуги різного спектру. Центр має у своєму розпорядженні також перукарні, де можна виконати професійне тонування, фарбування будь-якої складності, зробити стрижку або укладку.

Знаходиться спа-салон на правому березі Києва, на першому поверсі готелю Опера.

Скільки буде коштувати тонування волосся в салоні краси можна дізнатися заздалегідь на офіційному сайті. Також в спа-центрі Дива працює стиліст. Він допоможе підібрати ідеальний варіант в індивідуальному порядку.

 
Записатися на послугу
Тонування волосся в салоні Diva
Види, особливості і переваги тонування

Види, особливості і переваги тонування

Тонування волосся – щадна різновид фарбування. Для здійснення методики використовуються спеціальні фарбувальні склади без аміаку, які фіксуються на поверхні пасом. Барвник не порушує структуру волосся. Є цілком нешкідливим. Швидко змивається, що дозволяє часто міняти колір локонів. Особливо зручно, якщо потрібно змінити образ ненадовго, а для тематичного заходу.

Вирішуючи тонувати волосся або фарбувати, варто розглянути всі переваги методу. Серед плюсів слід відзначити:
  • повне збереження структури локонів;
  • можливість застосування на локони будь-якого типу - підходить навіть для тонких і ослаблених волосся;
  • поява природного блиску;
  • можливість затонировать сиве волосся і прибрати жовтий відтінок при фарбуванні в блонд;
  • отримання додаткового догляду за рахунок вмісту в барвному складі вітамінних комплексів і натуральних компонентів.
Ціна тонування волосся в салоні залежить від виду процедури. Вони відрізняються між собою тривалістю збереження кольору, використовуваними засобами. Виділяють 4 основних виду професійної тонування волосся.
  1. Інтенсивне -дольше тримається. Для виконання застосовуються засоби, що містять окислюють елементи. Ефект може зберігатися кілька місяців.
  2. Експрес-тонування - використовується для додання інтенсивності кольору, вже пофарбованим волоссям.
  3. Щадне - зберігає колір 2-4 тижні.
  4. Легке - тримається до першого миття голови.
Якщо локони сильно пошкоджені, то перед тонуванням волосся в салоні краси, слід пройти лікувальні процедури. Їх також можна замовити в центрі Дива. Особливість процедури є те, що вона більше підійде блондинкам. Якщо волосся вже пофарбовані можна затонуватися в попелястий, бежевий. Взагалі на білий тон ляже будь-який відтінок. Дівчата, у яких від природи русяве і руде волосся, можуть не проводити попереднє фарбування, а експериментувати з тоном. Темний колір волосся тонувати складніше. Для такого типу частіше застосовується експрес-метод для «освіження» і додання глибини, вже наявного кольору. Чи вдасться надати шоколадний, каштановий або золотистий відтінок. Щоб освітлити тон деяких пасом, доведеться спочатку провести фарбування.

Особливості догляду за тонованими локонами

Скільки буде коштувати тонування волосся в перукарні спа-салону Дива залежить від типу обраної процедури, довжини волосся. Пропонуються варіанти Kydra з маслом Алес, Joico і Wella. Вартість першої в залежності від довжини варіюється в межах від 1200 до 2000 грн., Другої - 1000-1500 грн. Більш точно ціни можна дізнатися безпосередньо при зустрічі з майстром. Догляд за локонами після тонування нескладний. Передбачає використання професійних шампунів, масок і інших косметичних засобів. Для підтримки кольору раз в тиждень можна використовувати шампунь відтінку або додавати пару крапель тоніка в звичний засіб для миття голови.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!