Жіноча стрижка в Києві

Модна стрижка може підкреслити індивідуальність кожної жінки. Правильно підібраний стиль допоможе скорегувати овал обличчя, приховати недоліки.

Женские стрижки в салоне Diva

Ціна спа послуги-від 300грн.

Модна стрижка може підкреслити індивідуальність кожної жінки. Правильно підібраний стиль допоможе скорегувати овал обличчя, приховати недоліки.

Жодна звичайна перукарня не зрівняється з тим, що вам запропонують в спа-салоні Дива на правому березі Києва. Тут досвідчені фахівці допоможуть не тільки підібрати модні класні стрижки на будь-яку довжину волосся, але і професійний догляд.

 
Замовити модельну стрижку
Женские стрижки в салоне Diva
Індивідуальна стрижка в Києві

Індивідуальна стрижка в Києві

У СПА-салоні можуть отримати весь спектр послуг не тільки киянки, а й представниці прекрасної статі, які відвідують Київ по роботі або просто подорожують. Це дуже зручно, адже тут крім стрижок, можна зробити укладання для будь-яких заходів, сходити на масаж або в солярій.

Модные модели стрижеки

У цьому сезоні затребувані молодіжні модельні стрижки, що підкреслюють природність і жіночність. На піку популярності каре. Воно виглядає жваво, додає об'єм. Допомагає зробити контури особи більш м'якими. Підходить всім без винятку. Зверніть увагу на топ-8 основних видів жіночих модельних стрижок:
 1. Модельні стрижка Пікс - таку зачіску варто вибрати власницям ідеального овалу обличчя, вона досить коротка, надає власниці схожість з ельфом, підкреслюючи лінії.
 2. Модельні стрижка Боб - на короткі і середньої довжини волосся. Відрізняється практичністю. Може виконуватися в різних варіантах з метою адаптації під будь-який тип особи. Наприклад, подовжені прядки допоможуть приховати повноту щік.
 3. Модельні стрижка Боб-каре - об'ємна не дуже коротка зачіска, що поєднує в собі два стилі.
 4. Модельні стрижка Довгий Боб - проста гармонійна зачіска. Дуже легко вкладається, виглядає стильно. Підходить будь-якому віку.
 5. Модельні стрижка Стрижка каскад на довге і коротке волосся - незмінна класика, яка підійде всім без винятку. Надає об'єму. Легко укладається. Ідеальний варіант для тих, хто хоче відвернути увагу від носа. Така модель акцентує увагу на очах і губах.
 6. Модельні стрижка Асиметричні моделі - підходять усім без винятку. Ефект асиметрії досягається за рахунок різної довжини пасом або косою чубчика.
 7. Модельні стрижка Класична драбинка - ще один універсальний варіант. За рахунок ступенчатости в передній частині вдається отримати цілісний, гармонійний, жіночний образ.
 8. Модельні стрижка Лисий хвіст - відмінний варіант для важких довгих і середньої довжини волосся. Виглядає жіночно і дорого.
У Києві можна зробити не тільки стильні класичні модельні жіночі стрижки, але і креативні. Спа-салон Diva пропонує наступні варіанти:
 • зачіски з поголеними скронями - підійде для круглого, овального особи, на густе волосся;
 • модельна стрижка - жіночий ірокез - ідеальний для овального особи з виступаючими вилицями, більш екстравагантно виглядає з малюнками на виголених скронях;
 • модельна стрижка - екстремально коротка зачіска - підійде власницям ідеальної форми голови, відмінно виглядає з крейзі-фарбуванням.
Спа - салон Дива пропонує не тільки підстригтися. Тут можна підрівняти кінчики, підстригти чубчик. До речі за допомогою чубка можна зробити з класичної модну стрижку, молодіжну стрижку або приховати певні недоліки.

Ціна жіночої стрижки

Скільки коштує жіноча модна стрижка залежить від декількох факторів. Ціни для жіночих зачісок будуть відрізнятися, коли виконуються на коротку і середню довжину. Ціна на модельну жіночу стрижку також залежить від того, який майстер її виконує. Вони діляться на 2 категорії:
 • звичайний майстер;
 • топ.
Відрізняються вони досвідом і рівнем майстерності. Вартість послуги жіночої стрижки від майстра становить - 900 грн., Від Топ - 1100 грн. Корекція зачіски, модельна стрижка чубчика відповідно коштує 500 і 700 грн. Відвідуючи Київ, не забудьте зазирнути в спа салон Дива. Тут великий асортимент спа-послуг.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!