Фарбування волосся в салоні

Фарбування волосся користується величезною популярністю серед жінок різного віку. Підібравши потрібний колір, можна кардинально змінити імідж.

Фарбування волосся в салоні краси

Ціна послуги – від 600грн.

Фарбування волосся користується величезною популярністю серед жінок різного віку. Підібравши потрібний колір, можна кардинально змінити імідж.

Не знаєте, де пофарбувати волосся в Києві, звертайтеся в СПА-салон Diva. У перукарні вам можуть запропонувати найрізноманітніші послуги: від стрижки до екстремального фарбування і лікування волосся. SPA-салон знаходиться на правому березі Києва, в самому його центрі.

 
Запис на фарбування волосся
Фарбування волосся в салоні краси
Зробити салонне фарбування волосся

Зробити салонне фарбування волосся

Однією з найбільш популярних технік є мелірування. При такій забарвленні використовується кілька тонів, які світліше природного волосся. Завдяки точному підбору відтінків вдається створити ефект красивого переливу.

Колорування – методика, подібна до попередньої, але включає більше квітів. Їх може бути від 4 до 15. Практикується горизонтальне і вертикальне колорирование.

  • У салоні краси Пропонується такоже варіант фарбування омбре. Техніка предполагает поєднання двох плавно переходять один в одного кольорів. Є варіант фарбування, де кінці прояснені, а коріння віконуються в більш темному кольорі. Може буті и навпаки. Третій варіант предполагает использование декількох тонів. Фарбування омбре підійде на будь-яку Довжина. Однако Найкраще Виглядає на Довгих локони. Підвідом даної техніки, є сомбра з більш реальним переходом.Фарбування блонд теж корістується скроню популярністю. Предполагает освітлення на 2-3 тони. У цьом варіанті не проводиться фарбування коренів. Тон наноситися на середину и кінчікі. Є и одного методика, что предполагает зафарбовування коренів и центральній части. Для освітлення салони предлагают скористати технікою Мажімеш. Це щадний освітлення з ЗАСТОСУВАННЯ натуральних ЗАСОБІВ. Підійде дівчатам з природним кольори волосся блонд. Тонування волосся - альтернатива фарбування локонів. Хороша тім, что Швидко змівається. Це дозволяє часто міняті колір. Особливо такий способ Популярний среди молодежи. Такоже тонування дозволяє прібраті жовтізну з Фарбованого в блонд волосся, нада Їм попелястій або модний рожевий відтінок. Однотонні забарвлення волосся корістуються найбільшою популярністю в мире. Смороду Використовують при зміні іміджу, для Усунення Сивина, вірівнювання кольору. Фарбування волосся - Шатушь - техніка, что надає ефект вігоріліх пасом. Головна перевага фарбування волосся-ні нужно часто повторюваті процедуру. Відросло коріння віглядають природно, Завдяк спеціальній техніці Нанесення тону. Подібний ефект дает и методика airtouch. Інші Популярні техніки фарбування волосся:
  • балаяж;
  • елюмінірованіе;
  • деграде;
  • 3D.
Неординарні модниці сподобається техніка кольорове Божевілля. Предполагает фарбування в Самі неміслімі кольору: Яскраве-жовтий, Смарагдовий, синій. Пофарбовані в такій техніці волосся Виглядає Яскрава. Можна вібрато один тон або відразу кілька. Ефектно Виглядає фарбування одних только кінчіків.

Стоимость салонного фарбування волосся

Скільки коштує фарбування волосся в салоні Залежить від того, Наскільки вона доладна. Контакт з варіюються від 1100 до 2200 грн. Найвища ВАРТІСТЬ на елюмінірованіе. Процедура предполагает НЕ только забарвлення, но и Нанесення спеціального лікувального складу. Додатково, за Бажанов клієнткі, при фарбуванні может проводитись стрижка. Є можлівість замовити додатково послугу Нанесення відновлювальної маски. Ціна буде такоже залежаться від кількості додатково процедур. Відвідуючі центр України Київ, обов'язково приходьте в салон Дива.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!