Мелірування волосся в Києві

Мелірування волосся - це один з видів колорирования, родзинкою даного способу є змішування основного кольору волосся з пофарбованими.

Салонне мелірування в Diva

Ціна послуги мелірування волосся – від 700 грн.

Мелірування – це один з видів колорирования. Передбачає фарбування окремих локонів барвниками і освітлювачем. Родзинкою даного способу є змішування основного кольору волосся з пофарбованими. Завдяки техніці виходить досягти плавного переходу, цікавих переливів. Візуально зачіска стає більш об’ємною, витонченою. Головний плюс – це колорування не потребує частої корекції.

Записатися на послугу
Салонне мелірування в Diva
Різновиди салонного мелірування волосся

Різновиди салонного мелірування волосся

Відвідуючи Київ, не варто упускати можливості сходити в спа-салон Diva. Центр пропонує не тільки – SPA-процедури, але і перукарські послуги різного спектру. Одна з них – модне салонне мелірування. Ціни на процедури середні по Україні. Розташувався СПА-салон на правому березі Києва, в самому його центрі.

Основні плюси салонного мелірування:

  • підходить для будь-якого віку і будь-якої довжини волосся;
  • не шкодить волоссю;
  • допомагає підкреслити переваги власниці;
  • приховує незначну сивину.
Т аке колорирование підійде на довгі, середні і короткі локони. Головне, щоб довжина стрижки була більш 3 см. Світле волосся добре піддаються такому типу фарбування. Не вимагають попередньої підготовки. Шатенкам, рудим і брюнеткам до мелірування, потрібно провести освітлення. Від кольору волосся буде залежати кінцева вартість мелірування в Києві. У салоні краси Дива можна зробити мелірування в різних техніках. Кожна з них виглядає привабливо, має свої особливі риси. Є 5 основних видів подібного колорирования.
  1. Класичне прикореневе -є знебарвлення з використанням не більше 3 тонів. Для блондинок підбирається палітра відповідних кольорів, рудим відмінно підійдуть бурштинові, мідно-горіхові, брюнеткам потрібно буде попередньо освітлити або підібрати тони в кілька разів світліше своїх. Тут все залежить від переваги клієнтки.
  2. Каліфорнійське мелірування волосся - створює ефект, вигорілих на сонці пасом. Фарбування починається ні від кореня, а від центру і до кінчиків.
  3. Бразильське мелірування волосся - одна з різновидів каліфорнійського мелірування. Повна заміна кольору при цій техніці не практикується. Завдання - підкреслити природний тон. Барвник наноситься на окремі прядки.
  4. Венеціанське мелірування волосся - припускає використання від 3 і більше тонів, світліше в 2-3 від природних. Такий підхід дозволяє створити відблиски переливи, що виглядає ефектно і спокусливо.
  5. Французьке або Мажімеш мелірування волосся-освітлення без використання фарб з аміаком. Шатенкам і брюнеткам ця техніка не підходить.
Також буває червоне і кольорове мелірування. Виглядає досить яскраво і неординарно.

Замовити мелірування в Києві

Часте мелірування може пересушити волосся. Особливо це буде помітно на кінчиках довгих локонів. Вихід: регулярна стрижка кінчиків і застосування професійних Догляду коштів, дія яких спрямована на збереження вологи. Скільки коштує зробити каліфорнійське або інше мелірування можна дізнатися на сайті Дива. Ціна залежить від багатьох факторів, в тому числі якості використовуваних барвників.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!