Біовипрямлення волосся Київ

Хвилясті блискучі рівні локони - мрія власниць кучерявого і неслухняного волосся. Втілити її в життя допоможе процедура Біовипрямлення.

Салонне біовипрямленіе волосся

Ціна послуги біовипрямленіе волосся – від 3000грн.

Хвилясті блискучі рівні локони – мрія власниць кучерявого і неслухняного волосся. Втілити її в життя допоможе процедура Біовипрямлення. Довіряти в такі справи потрібно справжнім професіоналам. Саме такі майстри працюють на правому березі Києва в спа-салоні Дива.

Скільки коштує випрямлення біо волосся можна дізнатися на офіційному сайті. Зв’язатися з адміністрацією можна через електронну пошту або по телефону. Знаходиться спа-салон за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького 53.

Записатися на послугу
Салонне біовипрямленіе волосся
Послуга Біовипрямлення волосся в салоні

Послуга Біовипрямлення волосся в салоні

Ціна Біовипрямлення волосся в Києві залежить від декількох факторів. Один з них – вид процедури. Техніки відрізняються між собою, застосовуваними косметичними засобами.

Перед біовиравніваніем потрібно уточнити не тільки вартість, але й ознайомитися з протипоказаннями. Також необхідно враховувати, що дана маніпуляція не змінює структуру локонів повністю, тому підходить не для кожного типу волосся. Можливо доведеться підібрати іншу процедуру.

Різновиди салонного біовиравніванія

Перманентне біовипрямленіе волосся - це надання рівної форми локонам на тривалий час. При цьому використовується спеціальний склад, який наноситься на локони. Є 3 основних види процедури біовипрямленіе волосся.
  1. Шовкова вирівнювання - для здійснення маніпуляції застосовується засіб з протеїнами шовку. Активна речовина живить шкіру голови, відновлює регенераційні процеси. Молекули шовку проникають в стрижень волосини, заповнюючи в ньому порожнечі. За рахунок цього локони вирівнюються, стають слухняними, легко розчісується. Додатковий плюс процедури - з'являється гарний, здоровий блиск.
  2. Протеиновое вирівнювання - у складі кошти, що застосовується для процедури, знаходяться протеїни пшениці. Останні включають амінокислоти, білки і пептиди. Діюча речовина легко проникає в структуру волосся, що дозволяє прибрати нерівності. Протеїн формує навколо волоса захисну плівку. Це дозволяє зберегти вологу і кератин.
  3. Амінокислотне вирівнювання - застосовується частіше для сухого волосся. Головне діюча речовина, що застосовується препарату - цистеїн. Він надає розгладжують. Всі інші компоненти складу покликані зволожити локони, і утримати результат.
Біовиравніваніе дозволяє поліпшити стан локонів. Чи не шкодить шкірі голови, т. К. При здійсненні маніпуляції, застосовуються натуральні професійні засоби. Ефект від процедури може зберігатися від 3 місяців. Все залежить від типу волосся.

Замовити біовипрямленіе волосся Київ

  • мити голову не раніше, ніж через 3 дні після вирівнювання;
  • фарбування пасом допускається тільки через 2 тижні;
  • раз в тиждень обов'язкове поживна маска.
З'ясовуючи скільки буде коштувати біовипрямленіе волосся, поцікавтеся про основні правила догляду за локонами після нього.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!