Тайський трав'яний масаж

Тайські масажі славляться своїм незвичайним підходом і неймовірними результатами.

Тайський масаж тіла трав'яними мішечками

Ціна послуги масажу-від 2000 грн.

Тайські масажі славляться своїм незвичайним підходом і неймовірними результатами. Однією з таких процедур є масаж трав’яними мішечками. На сеансі майстер м’яко пропрацює тіло за допомогою спеціальних мішечків з травами. Ця процедура спрямована на загальне оздоровлення, а також посилення дії масажу цілющими властивостями трав.

Записатися на масаж
Тайський масаж тіла трав'яними мішечками
Тайський трав'яний масаж обличчя в СПА-салоні DIVA

Тайський трав'яний масаж обличчя в СПА-салоні DIVA

Гарячі мішки з травами застосовуються для сильного розігріву і використовуються в тих місцях на тілі, де рук майстра недостатньо. Найчастіше з їх допомогою розігрівають і опрацьовують затискачі в спині і шиї. Дотик гарячого, распаренного мішечка з травами допомагає уникнути відчуття крепатури в спині на наступний день після процедури. Розігріти потрібну ділянку тіла мішечком можна швидше, так як під впливом тепла м’язи слабшають і розпрямляються. В цей час масажист добереться руками до потрібних точок і зніме спазм. Результат буде помітний вже після першого сеансу.

Мішечки з травами тайці використовують уже давно. Для посилення ефекту від масажу використовують мішечки з травами. На думку тайців, всі корисні і цілющі речовини з трав проникають в організм людини і роблять благотворний вплив на його самопочуття.

Перед початком процедури згортки з травами розігрівають на пару або в гарячій воді. За цей час майстер очистить ваше обличчя. Коли трав'яні мішечки готові, їх прикладають на акупунктурні зони і проводять ними по масажних лініях. Таким чином прогрівається овал обличчя з впливом на біологічно активні точки. Так як на обличчі їх досить багато, масаж обличчя з травами благотворно впливає на роботу всього організму.

Дія трав'яного масажу

Для виконання масажу використовують різні трави. Ми підбираємо для масажу тільки гіпоалергенні рослини. На процедуру в СПА-салон DIVA, розташований на Правому березі Києва, можуть приходити навіть алергіки. Для процедури найчастіше використовуються пачулі, розмарин, лемонграсс, троянда, лаванда. У суміш трав також можна додати краплю аромамасла, щоб перетворити сеанс вашого розслаблення в приголомшливу ароматерапію.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!