Тайський масаж спини, шиї і голови

На обличчі людини сконцентровано понад 55 м'язів. Вони працюють щосекунди неспання. Задумайтесь тільки: щоб відкрити рот широко, потрібно напружити м'яз, щоб тримати його закритим - теж.

Тайський масаж голови і обличчя

Ціна послуги масажу - від 1000 грн.

На обличчі людини сконцентровано понад 55 м’язів. Вони працюють щосекунди неспання. Задумайтесь тільки: щоб відкрити рот широко, потрібно напружити м’яз, щоб тримати його закритим – теж.

Що відбувається, коли одна з них затискається, спазмується? Особа набуває злегка перекошений вид, тут же псується настрій. Також це може привести до сильних головних болів і больових відчуттів в особі. Щоб зняти напругу, розслабитися і просто отримати задоволення, приходьте в СПА-салон DIVA на правому березі Києва. Наші фахівці проведуть вас в світ задоволення, допоможуть поліпшити кровообіг, усунути головний біль і знімуть напругу з нервової системи.

Записатися на масаж
Тайський масаж голови і обличчя
Тайський масаж шиї, плечей і спини

Тайський масаж шиї, плечей і спини

Відмінною особливістю впливу на обличчі і шкірі голови є те, що у процедури немає протипоказань. Її можна робити абсолютно всім.

Під час сеансу майстер масажу разомнет вам шийно-комірцеву зону з легким натисканням на масажні точки. Натискання по точкам прибирає спазми й затиски, розслабить вас, зніме напругу і дозволить відпочити від шаленого ритму життя.

Після сеансу ви відчуєте себе повними сил і енергії для нових звершень.

Процедура показана при болю в шийному, грудному і попереково-крижовому відділах хребта. Її проводять при наявності остеохондрозу або інших хвороб спини. Якісно виконана процедура здатна на тривалий час позбавити вас від болю. Крім того, вона необхідна тим, хто веде неактивний, сидячий спосіб життя. В результаті сеансу у вас покращиться кровообіг в спині, пропаде біль, а також ви станете більш рухливі.

Де зробити тайський масаж спини в Києві?

Знайти майстра тайського масажу можна в нашому SPA центрі. Київ заповнений офісними працівниками, які сидять в робочих кріслах мінімум 8 годин на день. Таке навантаження на спину не проходить безслідно. Від постійного навантаження, незручною пози і спроб вдивитися в екран комп'ютера м'язи стискуються, здавлюють судини, провокуючи головний біль. Щоб зняти ці симптоми, поправити поставу і розслабити спину, приходьте на SPA процедуру в салон DIVA. Ціна тайського масажу спини включає в себе вартість повного пророблення м'язів голови, обличчя і шийно-комірцевої зони. Процедура займає 30 хвилин і найбільш ефективна в комплексі з іншими видами масажу.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!