тайський Сабай

Тайський масаж відрізняється тим, що його результат відчувається вже після першого сеансу. Для закріплення результату пройдіть курс тай Сабай масажу і відчуєте легкість у всьому тілі.

Тайський масаж Сабай

Ціна послуги масажу - від 2000 грн.

Тай Саба – це поєднання класичного тайського масажу з масляним. Під час процедури тіло спочатку натирають олією, а потім розминають його з елементами пасивної йоги.

Масляний масаж в СПА-салоні DIVA дозволяє максимально опрацювати спазми й затиски в спині, розслабити шийний відділ хребта і ефективно розігріти тіло перед початком розтягування. Класичний тайський масаж виконують за допомогою пальців, долонь, ліктів, колін і стоп. На сеансі майстер призводить ваше тіло в потрібні пози. За той час, що ви проведете в SPA на сеансі масажу, тіло стане легким, розслабленим і м’яким. Вам більше не потрібно буде прикладати зусиль, щоб присісти, встати або нахилитися.

 
Записатися на масаж
Тайський масаж Сабай
Комплексний масаж з маслом в СПА-салоні DIVA (Київ)

Комплексний масаж з маслом в СПА-салоні DIVA (Київ)

Комплексний масаж і догляд за тілом дає більш глибокий результат, ніж разова процедура. Якщо ви хочете швидше позбутися нав’язливих болів в спині і з легкістю виконувати всі звичні справи, швидше за записуйтеся в СПА-салон DIVA, розташований на правому березі, в самому центрі Києва. Наші масажисти допоможуть вам розслабитися, зняти напругу і розім’яти тіло.

У комплексі з ойл-масажем, традиційна процедура буде для вас більш розслаблюючій. Щоб вам було ще приємніше приходити в СПА, ми із задоволенням додамо кілька крапель аромамасел. Це дасть ефект ароматерапії і підніме вам настрій.

Посилений ефект масажу

У поєднанні з пасивними Асанами дію масла буде посилюватися. Яку б основу не вибрав з вами майстер, в ній міститься безліч вітамінів, мінералів і амінокислот, корисних для організму. Так як в розігріте тіло масло проникає набагато швидше, то мікроелементи вбираються в більшій кількості. Так як перед початком мануальних дій шкіра розігрівається в руках майстра, у другій частині масажу тіло більш податливе. Знаходити біологічно активні точки під сольовими відкладеннями і спазмами м'язів буде набагато простіше, а значить, процедура пройде комфортно і з користю. Тайський масаж відрізняється тим, що його результат відчувається вже після першого сеансу. Для закріплення результату пройдіть курс тай Сабай масажу і відчуєте легкість у всьому тілі.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!