Тайський масаж в Києві

Тайський масаж - це комбінація кількох унікальних маніпулятивних технік: по-тайськи ритмічні маніпуляції, точкові тиснуть, скручування спини, розтяжки, що активують енергетичні канали.

Тайський масаж в SPA Центрі DIVA (Київ)

Ціна послуги масажу – від 1500грн.

Відчуйте на собі неперевершену майстерність професійних фахівців тайського масажу! Приємні звуки розслаблюючій мелодії, аромати екзотичних рослин, рідкісних аромамасел, чарівне мерехтіння аромасвічки, унікальні тай спа техніки, оригінальні ритуали краси і здоров’я створюють неймовірну лакшери атмосферу Тайрай, яка забирає від повсякденних буднів, проблем, міської суєти в королівство Таїланд. Професійні тайські масажисти допоможуть організму повноцінно розслабитися, зняти напругу, отримати заряд бадьорості та життєвої енергії.

Записатися на послугу масажу
Тайський масаж в SPA Центрі DIVA (Київ)
Види і специфіка тайського масажу

Види і специфіка тайського масажу

Розрізняють традиційний масаж по-тайськи і аромамассаж з маслами. Класичний тайський масаж роблять в спеціальному одязі-піжамі без використання масел. Ойл-масаж – це різновид лакшери масажу з використанням аромамасел.

З урахуванням інтенсивності, ступеня впливу маніпулятивних технік, прийомів, диференціюють три види тай масажу: слабкому ступені, помірний, сильний. При сильному тайський масаж застосовується ходіння по спині ступнями, дії ліктьовим суглобом, п’ятою, а при масажі слабкому ступені таких маніпуляцій не роблять.

У процесі традиційного масажу професійний масажист діє на суглоби, при цьому застосовуються різні положення тіла, як правило зручні і стійкі, але вимагають деякої вправності, сили, розтяжки. Під час тайського аромамасажу масажист враховує темп дихання клієнта, сприяє його переходу в певний стійкий стан. Масажист тай СПА салону впливає на енергетичні канали, м'язові тканини і певні точки тіла. Тайський масаж - це комбінація кількох унікальних маніпулятивних технік: по-тайськи ритмічні маніпуляції, точкові тиснуть, скручування спини, розтяжки, що активують енергетичні канали. Класичний тайський масаж застосовується для терапії, для зняття напруги, стресу, больових симптомів в спині, порушення чутливості комірцевої, плечолопатковий зони, спазмів, блоків, спортивних травм, пошкоджених сухожиль.

Тайського масажу в SPA центрі DIVA

Традиційний тайський масаж в СПА салоні DIVA (Україна, Київ) дає вражаючі результати:
  • поліпшення загального стану організму;
  • розслаблення м'язової тканини, збільшення рухливості суглобів, гнучкості;
  • усунення м'язових болів;
  • нормалізація кровообігу, лімфотоку;
  • зняття спазмів, прочищення енергетичних каналів;
  • якісна релаксація, звільнення від стресів;
  • поліпшення психологічного стану.
Масаж впливає як відволікаюча терапія, сприяє позбавленню від безсоння, підвищеної тривожності, нападів панічних атак, ефективно бореться з наслідками стресових ситуацій і депресивними станами. Класичний тайський масаж усього тіла показаний клієнтам, що бажають позбутися або зменшити прояв симптоматики хворобливих станів, підвищити життєвий тонус, поліпшити загальний стан організму. Тайський масаж в SPA Центрі DIVA (Київ) - це ретельне опрацювання м'язів тіла, знімає м'язовий гіпертонус, повертає пружність шкіри, підвищує імунітет. Довіртеся професійним тайським масажистам СПА центру DIVA, розташованого на правому березі Києва, які підберуть індивідуальну техніку, враховуючи ваші індивідуальні особливості, потреби, вікову категорію, ціна тай СПА масажу вказана на сайті. Записатися онлайн на тайський масаж можна на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами і дізнавшись інформацію, що стосується ціни, особливостей виконання масажу, можливих протипоказань.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!