Тайський арома масаж

Дія масажу по тайської техніці направлено на роботу з організмом в цілому, а не тільки зі спиною або м'язами ніг.

Тайський арома масаж

Ціна послуги масажу - від 1500грн.

Тайський аромамассаж в SPA-салоні DIVA, розташованому в затишному тихому місці на Правом березі Києва, виконується із спеціально підібраними маслами. В його основі лежать знання народної медицини тайців. На сеансі майстер впливає на м’язи і додатково натискає на певні точки по тілу. Під час процедури масажист розтирає, розтягує, поплескує і погладжує м’язи всього тіла, але основний упор робиться на роботу з біологічно активними точками. З метою ароматерапії на сеансі використовують натуральні масла з приємним ароматом. В результаті такої процедури ви розслабляєтеся і набираєтесь сил.

Записатися на масаж
Тайський арома масаж
Особливості аромамасажу в СПА-салоні DIVA

Особливості аромамасажу в СПА-салоні DIVA

Головною особливістю масажу є те, що на сеансі використовуються тільки натуральні масла, з неповторним ароматом. Руки майстра будуть ковзати по всьому тілу від верхівки до п’ят, залишаючи після себе приємне тепло і тонкий аромат масла. Він ще довго залишиться на вашому тілі після сеансу. Вдало підібрана суміш масел цілком може замінити аромат дорогих парфумів і залишити після себе тонкий шлейф на тілі.

Крім запаху, аромамассаж забезпечує вашій шкірі бонус у вигляді зволоженості і м’якості. Ніжна, зволожена і нагодована шкіра готова служити вашому тілу вірним захисником від негативного впливу навколишнього середовища.

Создающие прозрачную оболочку-пленку на коже, масла защищают ее от агрессивного воздействия ультрафиолетовых лучей или микротравм при трении о внутренние швы на одежде.

Дія тайського аромамасажу

Заснований на знаннях традиційної тайської медицини, масаж не тільки знімає стрес і втому. Вплив рук майстра на біологічно активні точки дає значний результат у вигляді полегшення побутових дій. Після сеансу вам буде значно легше присідати, нахилятися, повертатися або піднімати предмети з підлоги. Дія масажу по тайської техніці направлено на роботу з організмом в цілому, а не тільки зі спиною або м'язами ніг. Під час процедури йде робота з нервової, серцево-судинної, лімфатичної, м'язової та іншими системами організму. Після проходження кількох сеансів можна відчути прилив життєвої енергії, внутрішню силу і прагнення до дій. Це теж результат процедури, над яким працює майстер.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!