Тайський антистрес масаж

Масаж антистрес спрямований на опрацювання м'язів обличчя, усунення дрібних мімічних зморшок, неінвазивну підтяжку шкіри і зняття стресу.

Тайський антистрес масаж обличчя

Ціна послуги масажу - від 1500грн.

Депресія, напруженість, порушення сну і постійна сонливість – ознаки того, що вам пора зустрітися з майстрами СПА-салону DIVA, що розмістився в затишному тихому місці на Правом березі Києва.

Масаж антистрес спрямований на опрацювання м’язів обличчя, усунення дрібних мімічних зморшок, неінвазивну підтяжку шкіри і зняття стресу.

Записатися на масаж
Тайський антистрес масаж обличчя
Масажні лінії на обличчі

Масажні лінії на обличчі

Проходити процедуру разово або курсом можна будь-якій людині. Це один з видів впливу, який не має протипоказань.

Ви можете приходити на сеанс до масажиста в SPA-салон тоді, коли вам це потрібно. Якщо у вашому житті є місце постійного стресу, у нас ви зможете розслабитися і відпочити. Прояви мімічних зморшок будуть поступово йти разом з тривожністю. Ваше життя стане спокійніше і наповниться новими, позитивними емоціями.

При впливі на особу майстру потрібно бути гранично обережним. Щоб не порушити роботу органів через натискання, пощипування і погладжування, робити масаж слід виключно по масажних лініях. Вони пролягають на лобі, щоках, губах, підборідді і носі. Майже всі вони спрямовані від центру до периферії.

На лобі вони спрямовані від серединної лінії до скронь, на носі - від перенісся, по спинці до кінчика, потім на крила. Щоки масажують у напрямку від рота до вух. У тому ж напрямку ведуть лінії від підборіддя і губ. Верхню губу опрацьовують від середини до крил носа. Прислухайтеся до своїх відчуттів під час сеансу, потім ви зможете робити самостійно легкі, але точні масажні руху вранці. Це допоможе вам прокинутися, зняти набряки після сну і зарядить енергією на весь день.

Ефект від антистрес масажа

Мануальне вплив на масажні лінії обличчя призводить до зміцнення і підтяжки м'язів, розгладженню шкіри і поліпшенню кровообігу. Вплив на біологічно активні точки на лобі, щоках і підборідді допоможуть зняти стрес і напруженість. Так як процедура охоплює ще й вушні раковини, ви отримуєте повне комплексне вплив на організм. У мочках вух знаходиться велика кількість біологічно активних точок. Половина з них є проекцією органів і систем. Попадання майстра в потрібну точку позбавить вас від проблем зі сном, вирішить проблему неврозів і зривів.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!