Парафінотерапія для рук

Результат оздоровлення шкірних покривів помітний відразу після першої ж процедури: шкіра м'яка, без плям і запалень, оксамитова на дотик, пропадають тріщинки.

Парафінотерапія для рук

Ціна спа послуги – від 1000грн.

Жіночі руки видають вік жінки набагато більше, ніж особа. Все тому, що шкіра тут тонше і частіше піддається агресивному впливу. Тому доглядати ретельно слід і за руками, а не тільки за обличчям і тілом. Одна з популярних процедур для рук, яку рекомендує робити більшість косметологів – парафінотерапія. Ця омолоджує, відновлює маніпуляція повертає молодість шкірі, робить її м’якою, гладкою, шовковистою.

Записатися на спа послугу
Парафінотерапія для рук
Парафінотерапія для рук в Києві

Парафінотерапія для рук в Києві

У київському СПА-центрі DIVA сеанс проводять за сучасними технологіями, але грунтуючись на давніх традиціях, адже процедура прийшла до нас з глибини століть. Теплі ванночки однаково корисні і популярні серед жінок і чоловіків. Ціна сеансу парафінотерапії рук в Києві абсолютно доступна, при цьому за прийнятну вартість ваші руки отримають максимально якісний догляд. Догляд такого типу рекомендований всім, парафін не викликає алергічної реакції, тим більше, що використовується спеціальний косметичний склад. В основу зазвичай додаються рослинні масла або екстракти, які додатково надають лікувальну дію.

Ефективність парафінотерапії рук

Розплавлене речовина утримує водяна пара, не даючи йому випаровуватися з поверхні дерми. В результаті - розширюються пори, виводяться токсичні частки, спостерігається приплив крові до верхніх шарів. Завдяки посиленому кровообігу клітини активніше насичуються киснем і вологою, отримують поживні речовини, що сприяє їх омолодженню і природної виробленні колагену і еластину. Показання для парафінотерапії:
  • постійна домашня робота без рукавичок;
  • сухість шкірних покривів;
  • лущення, дрібні тріщини;
  • негативна реакція на переходи між сезонами;
  • наявність захворювань (проблеми зі зв'язками, артрит);
  • необхідний розігрів перед масажним сеансом, перед манікюром.
Скільки коштує парафінотерапія рук в СПА-салоні DIVA (Київ), ви можете уточнити у адміністратора. Результат оздоровлення шкірних покривів помітний відразу після першої ж процедури: шкіра м'яка, без плям і запалень, оксамитова на дотик, пропадають тріщинки. Після відвідин кількох сеансів ви помітите, як зміцніли нігті, а завдяки вивільненню токсинів через пори, відчуєте загальне поліпшення стану здоров'я.

Парафінотерапії в SPA-центрі DIVA

Наш СПА-центр знаходиться на правому березі Дніпра в місті Київ, в барвистому місці в самому серці столиці. Просторі та затишні кабінети розраховані на комфортне проведення часу відвідувачів, поки вони проходять косметичні процедури. Наші майстри з багаторічним професійним досвідом в області косметології. Фахівці салону DIVA проходили навчання та стажування у Франції та Німеччині, що підтверджено сертифікатами міжнародного зразка. Косметологи нашого центру постійно проходять навчання для підвищення кваліфікації.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!