Обгортання з водоростями і масаж

Для проведення СПА-обгортання використовують водорості у вигляді тонких пластів і ламінарію у вигляді порошку, тобто застосовується мікронізована водорість.

Обгортання водоростями в SPA Центрі DIVA (Київ)

Ціна спа послуги-від 1500грн.

Водорослеве обгортання – дуже ефективна, яка набирає все більшу популярність SPA-процедура.

Водоростеві обгортання ламінарією є дієвими процедурами по боротьбі з жировими відкладеннями і проявами целюліту. Антицелюлітне обгортання ламінарією покращує метаболічні процеси шкіри, насичує епідерміс молекулами йоду, сприяє поступовому зниженню ваги. Завдяки процедурі можна підтягнути тіло, поліпшити стан шкіри, позбутися від надлишків жирової тканини.

Записатися на спа послугу
Обгортання водоростями в SPA Центрі DIVA (Київ)
Особливості спа процедури

Особливості спа процедури

Найчастіше антицелюлітний водорослеве обгортання проводять на сідничних м’язах, стегнах, животі. Процедура сприяє регенерації шкіри, її підтяжки, підвищенню тургору, еластичності.

Ламінарія ефективно зволожує, насичує корисними мікроелементами шкіру. За умови регулярності застосування шкіра стає еластичною, м’якою.

Мікронізовані водорості мають антиоксидантні властивості, захищають шкіру від вільних радикалів, що викликають передчасне старіння.

Водорості як концентрована енергія моря відрізняється високим вмістом мікроелементів, вітамінів, містить альгінову кислоту. Альгінова кислота, що не розчиняючись у воді, поглинає її в кількості, кілька разів перевищує власну масу. Саме тому морські водорості дуже люблять використовувати в косметології для схуднення, боротьби з проявами липодистрофии.

Для проведення СПА-обгортання використовують водорості у вигляді тонких пластів і ламінарію у вигляді порошку, тобто застосовується мікронізована водорість.

Обгортання з водоростями и масаж

Процедура, завдяки мікроелементів ламінарії, нормалізує роботу залоз зовнішньої секреції, підвищує адаптивну, регенеративну здатність, бар'єрні функції шкіри. Специфіка проведення процедури передбачає гаряче або холодне обгортання. У процесі гарячої процедури розширюються пори, нормалізується метаболізм. Гарячий процес орієнтований на боротьбу з ліподистрофією. Холодне обгортання піддає організм своєрідного стресу, через що шкіра починає посилено функціонувати в стресовому режимі, що активізує її регенерацію, підвищує насичення киснем.

Переваги проведення антицелюлітного водорослевого обгортання

  • Обгортання ламінарією супроводжується наступними ефектами:
  • виводяться токсини, продукти розпаду обмінних процесів;
  • поліпшується кровообіг, лімфоток;
  • відновлюється тургор шкіри, її еластичність;
  • зникають набряки;
  • шкіра насичується поживними речовинами, набуває здоровий
  • зовнішній вигляд;
  • поліпшується мікрорельєф шкіри.
Обгортання мікронізованими водоростями, ламінарією в СПА-салоні DIVA (Київ) - це розслаблююча процедура, що знімає напругу, яка повертає пружність шкіри, сприяє процесу схуднення. Довіртеся професійним косметологів SPA центру DIVA (Київ), які підберуть для вас індивідуальний варіант процедури, враховуючи ваші індивідуальні особливості, вікову категорію; ціна водорослевого обгортання ламінарією вказана на сайті. Записатися онлайн на обгортання ламінарією можна, заповнивши форму зворотного зв'язку, або пропонуємо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами і дізнатися, скільки коштує обгортання водоростями, а також інформацію, що стосується особливостей виконання процедури, можливих протипоказань. У SPA Центрі DIVA, зручно розташованому на Правом березі Києва, створені всі необхідні умови для якісного та ефективного відпочинку преміум-класу, який подарує вам приємні моменти фізичного і душевного задоволення.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!