Обгортання і масаж в Києві

Антицелюлітні обгортання і масаж в СПА-салоні DIVA - це розслаблююча процедура, яка повертає еластичність шкірних покривів, сприяє процесу схуднення.

Обгортання і масаж в SPA-центрі DIVA

Ціна спа послуги - від 2000грн.

У числі найбільш затребуваних косметологічних програм в СПА і салонах краси міцно закріпилися антицелюлітні програми. Високоефективними процедурами є антицелюлітний масаж, в тому числі медовий, і професійне обгортання тіла, що сприяють процесу схуднення.

Найбільш ефективною процедурою зарекомендував себе медовий масаж, що включає маніпулятивні техніки, спрямовані на поліпшення лімфообігу, запобігання збоїв в роботі лімфатичної системи, поліпшення тонусу м’язової тканини.

Записатися на спа послугу
Обгортання і масаж в SPA-центрі DIVA
Особливості спа процедури

Особливості спа процедури

Комплексний підхід, заснований на мануальної техніки масажу і обгортанні тіла, що активізує нейром’язову активність, кровообіг, лімфатичний дренаж, покращує іннервацію і метаболізм, здатний за кілька процедур скоротити прояви липодистрофии, поліпшити мікрорельєф шкіри.

Особливості процедури антицелюлітного масажу

У поєднанні з медовим антицелюлітний масаж, а також іншими масажними техніками, антицелюлітні обгортання можуть використовуватися як самостійна процедура, а також в якості початку або завершення сеансу антицеллюлитной СПА-програми в салоні DIVA. Обгортання надають розслаблюючу дію, нормалізує кровотік, покращує водно-сольовий обмін, сприяє розщепленню жирів. До складу антицелюлітних обгортань можуть входити морські водорості, медовий компонент, екстракти рослин, кофеїн, аромамасла, альгінат натрію, що сприяють розщепленню жирів, потужному ефекту ліфтингу, зменшення обсягів проблемних зон, скорочення целюліту, підвищення тургору шкіри. Специфіка проведення процедури передбачає гаряче і холодне обгортання. У процесі гарячої процедури розширюються пори, нормалізується метаболізм. Гарячий процес орієнтований на боротьбу з целюлітом. Холодне обгортання піддає організм своєрідного стресу, через що шкіра починає посилено функціонувати в стресовому режимі, що активізує її регенерацію, підвищує насичення киснем, прискорює обмінні процеси. Антицелюлітне обгортання в поєднанні з масажем - ефективна, яка набирає популярність SPA-процедура.

Обгортання тіла і масажу в SPA-центрі DIVA (Київ)

Антицелюлітна СПА-програма, що включає професійне SPA-обгортання тіла в поєднанні з антицелюлітний масаж, спрямована на досягнення наступних результатів:
  • виведення токсинів, продуктів розпаду обмінних процесів;
  • поліпшення кровообігу, лімфотоку;
  • відновлення тургору шкіри;
  • усунення набряклості, лімфостаз;
  • насичення шкіри поживними речовинами;
  • отримання вираженого ліфтинговий ефект, зменшення проявів целюліту;
  • поліпшення мікрорельєфу шкіри.
Антицелюлітні обгортання і масаж в СПА-салоні DIVA (Київ) - це розслаблююча процедура, яка повертає еластичність шкірних покривів, сприяє процесу схуднення. Професійні косметологи SPA-центру DIVA (Київ) підберуть для вас кращий варіант процедури, враховуючи ваші індивідуальні особливості, вікову категорію, ціна антицелюлітного обгортання тіла, масажу для схуднення вказана на сайті. Записатися онлайн на обгортання тіла від целюліту, антицелюлітний, медовий масаж можна на сайті, заповнивши форму зворотного зв'язку, або зателефонувавши за вказаними телефонами, і дізнатися, яка вартість обгортання тіла в поєднанні з масажем, а також інформацію, що стосується ціни, особливостей виконання процедур, можливих протипоказань.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!