Масаж рук в Києві

Руки - одна з найбільш навантажених частин тіла, саме вони щодня виконують масу роботи.

Особливості масажу рук

Ціна послуги масажу – від 600грн.

Руки – одна з найбільш навантажених частин тіла, саме вони щодня виконують масу роботи. Великі навантаження і відсутність повноцінного відпочинку нерідко призводять до оніміння, відчуття хворобливості, розвитку суглобових захворювань, таких як артроз або артрит. Разом з цим погіршується загальне самопочуття, оскільки на руках дуже багато нервових закінчень, пов’язаних з іншими органами і вузлами. Повернути настрій, бадьорість допоможе елементарний масаж пальців, рук, кистей.

Записатися на масаж рук
Особливості масажу рук
Особливості послуги масажу рук

Особливості послуги масажу рук

На кистях рук є безліч чутливих нервових рецепторів, стимулюючи які, можна впливати на систему травлення, серцево-судинну і сечостатеву систему, головний мозок. На пальцях розташовані біологічно активні точки – за допомогою впливу на них можна оздоровитися і просто поліпшити самопочуття. СПА-салон DIVA в Києві пропонує масаж точковий для кистей і пальців і відновлює – після перелому руки, ціна уточнюється в адміністратора.

Спа процедури в SPA-салоні

Перелом руки або кисті - болюча і неприємна річ, тим більше, що обмежує людину в багатьох діях. Отримати таку травму досить просто: можна посковзнутися в ожеледь або зачепитися об щось і впасти. Саме тому для відновлення функцій потрібен професійний масаж, бажано робити його в салоні або медичному кабінеті. Непрофесіонал може завдати шкоди, посиливши травму. Масаж після перелому на руках надає благотворну дію:
  • покращує функцію кровообігу в травмованої кінцівки;
  • нормалізує обмін речовин і рідин, покращуючи їх приплив / відтік;
  • відновлює рухливість суглобів і розігріває м'язи.
Точковий масаж пальців і кистей рук допомагає:
  • усунути біль в суглобах;
  • відновити сили;
  • заспокоїти нервову систему, нормалізує сон;
  • позбавить від мігрені;
  • поліпшить загальне самопочуття.
Наші фахівці дбайливо і професійно проведуть лікувально-оздоровчий сеанс, розслабляючий масаж, відповідно до ваших побажань.

Масажні процедури в СПА-салоні DIVA

Наш СПА-центр розташований на правому березі Києва в спокійному і тихому місці міста. У нас приємна атмосфера, і привітна команда професіоналів. Косметологи і масажисти проходили навчання в Європі і є дипломованими фахівцями своєї справи. До кожного клієнта майстер практикує індивідуальний підхід. Жодна процедура не почнеться без з'ясування подробиць про стан вашого здоров'я, підбору засобів, що підходять саме вам. Перш, ніж записатися на процедуру, ви можете отримати вичерпну консультацію в телефонному режимі по вас цікавлять. Номери контактних телефонів є на сайті SPA-салону DIVA.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!