Масаж рефлексотерапія стоп

Наші стопи, підошви ніг містять велику кількість нервових закінчень. Ці точки, в свою чергу, пов'язані з різними органами і системами нашого організму.

Масаж рефлекторних зон стопи

Ціна послуги масажу – від 1200грн.

Наші стопи, підошви ніг містять велику кількість нервових закінчень. Ці точки, в свою чергу, пов’язані з різними органами і системами нашого організму. Під час ходьби деякі точки стимулюються, інші ж застоюються. У Стародавньому Китаї створили таку техніку, як рефлексотерапія ніг або точковий масаж ступень. Ця методика спрямована на стимуляцію певних зон на ногах, пов’язаних з різними ділянками організму. Роблять це з метою зміцнення і відновлення тих чи інших органів або здоров’я в цілому. Рухи масажиста активують захисні сили імунної системи, примушуючи її реагувати на наявні в організмі хвороби.

Записатися на масаж стоп
Масаж рефлекторних зон стопи
Особливості рефлекторного масажу стоп

Особливості рефлекторного масажу стоп

Масаж рефлекторних зон стопи точковою дією посилає імпульси нервовій системі. Ці сигнали розносяться по всьому організму, стимулюючи захисні сили виробляти антитіла до патогенних мікроорганізмів, знаходити хворим органам потенціал для боротьби з захворюванням. Методика допомагає прискорювати процеси загоєння, відновлює баланс і злагодженість всіх функцій організму, налагоджує оптимальне протікання природних процесів. Відвідати сеанс рефлексотерапії запрошує СПА-центр DIVA, що знаходиться на правому березі Дніпра в місті Київ.

Особливості процедури точкового масажу

Сеанс триває від 40 хвилин до години, в залежності від проблеми пацієнта. Від цього ж фактора залежить і рекомендований фахівцем кількість процедур. Ефективність рефлексотерапії стоп на ногах проявляється вже через кілька сеансів:
  • з організму виводяться шлаки і токсини;
  • відновлюються обмінні процеси, водно-сольовий баланс;
  • поліпшується кровообіг;
  • заспокоюється нервова система;
  • організм швидше відновлюється після фізичних навантажень;
  • йде напруга в м'язових тканинах.
Після масажу нервова система звільняється від стресів, тривожних станів, поліпшується настрій і загальне самопочуття. Основна перевага рефлексотерапії - відсутність протипоказань. Процедура доступна в будь-якому віці і стані здоров'я.

Замовити послугу точкового масажу

Наш СПА-центр знаходиться в тихому місці, в центрі столиці. Просторі та затишні кабінети розраховані на приємне проведення часу клієнта, поки фахівці займаються його здоров'ям або зовнішністю. Вартість точкового масажу ніг і стоп в салоні DIVA (Київ) ви можете дізнатися у адміністратора. Також вас можуть зацікавіти послуги нашого SPA: аюрведичні ритуали для обличчя і тіла, всі види масажу, в тому числі для особи, великий спектр косметологічних процедур. Наші косметологи і масажисти проходили навчання у Франції і Німеччині, фахівці мають професійний досвід роботи більше 16 років, дипломи міжнародного зразка. Крім лікувально-косметичних сеансів, майстри салону DIVA зроблять вам сучасну стрижку, укладку, візаж, манікюр та інші послуги з догляду за зовнішністю.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!