SPA догляд за обличчям

Правильно підібрані процедури для догляду за шкірою обличчя - запорука збереження молодості, здоров'я і краси на довгі роки.

Салонний спа-догляд за обличчям від Diva

Ціна spa послуги – від 500грн.

Правильно підібрані процедури для догляду за шкірою обличчя – запорука збереження молодості, здоров’я і краси на довгі роки. Приїжджаючи до Києва обов’язково побалуйте себе походом в SPA-салон Дива. Тут вам запропонують найширший спектр послуг. Може бути замовлена, як одна конкретна процедура, так і комплексні програми.

Записатися на спа послугу
Салонний спа-догляд за обличчям від Diva
Спа-процедура за особою

Спа-процедура за особою

СПА-салон Дива розташувався на правому березі Києва. Якщо цікавить вартість спа-процедур для особи, її можна заздалегідь дізнатися на сайті. Також в режимі онлайн можна записатися до майстра, вибравши зручний час.

Для догляду за обличчям в салоні пропонуються різні процедури з використанням професійних косметичних засобів, масажі і апаратне вплив.

Зверніть увагу на топ-8 процедур.

  1. Кисневі обгортання, маски, компреси - кислородпозволяєт відкрити пори, підвищити поглинання корисних елементів. Також сприяє усунення бактеріальної флори, пом'якшення огрубілих лусочок.
  2. Глиняні маски - покликані звузити пори. Застосовуються для відлущування, пом'якшення тілесних, розгладження дрібних зморшок.
  3. Пілінг - допомагає прибрати відмерлі частинки дерми. Сприяє омолодження, усунення чорних крапок.
  4. Витаминизация — стандартно для этого используются препараты с антиоксидантами. Наиболее активным из них является аскорбиновая кислота. Она прекрасно подтягивает дерму, повышает тонус и защитные свойства.
  5. Процедури із застосуванням золотих частинок - включають різні програми. Іони золота допомагають в омолодження. Додають обличчю сяйво.
  6. Масажі - призначені для тонізації, розгладження і підвищення тонусу шкіри. Механічний вплив дозволяє поліпшити обмін речовин, підтягнути овал обличчя.
Салони краси Дива пропонують не тільки ці, але й інші spa-процедури для особи. Комплексна програма по догляду включає:
  • очищення;
  • масаж;
  • вузькопрофільну процедуру;
  • відновлює маску або серум.
У салоні використовується якісна косметика лінії Gisele Delorme Paris, Phyris Germany, Dr. Schrammek. Ціна спа-процедур для особи варіюється від 1200 до 3500.

Спа-процедури для особи

Основний плюс салону краси-відходи підбираються в індивідуальному порядку. Для створення необхідного складу, майстер може змішувати різні компоненти. Догляд здійснюється з використанням професійних засобів на натуральних основах. Маніпуляції спрямовані не на маскування дефектів, а на їх глибоке лікування. При правильному підході і регулярності виконання маніпуляцій, вдасться довго не переживати про зморшки. Більшість процедур дозволяє відмовитися від хірургічного втручання.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!