Манікюр в Києві

Професійний манікюр роблять кращі майстри, незабутні відчуття як під час, так і після.

Зробити манікюр в Києві

Студія манікюру Києва може запропонувати:

  • жіночий, чоловічий манікюр;
  • зняття гель-лаку;
  • покриття гель-лаком;
  • експрес-манікюр, що має на увазі зняття лаку, надання форми, нанесення живильного крему;
  • OPI, CND покриття і френч;
  • корекцію форми;
  • френч;
  • лікувальні процедури;
  • моделювання медичним гелем;
  • класичний і складний дизайн.

Салон манікюру в Києві Diva – це високоякісний сервіс, в якому також можна замовити СПА для рук. Наприклад, послугу парафінотерапії, масаж.

Всі інструменти для роботи проходять ретельну стерилізацію. Студія манікюру в Києві знаходиться в окремому приміщенні, як того вимагають санітарні нормативи.

Манікюр не маскує проблеми, а дозволяє їх вирішити, надавши рукам доглянутого, здорового вигляду. Гігієнічна обробка шкіри навколо нігтьових пластин, використання вітамінних складів, ванночки – все це дозволяє уникнути появи задирок, ламкості нігтів, їх розшарування, вростання.

Записатися на манікюр
Зробити манікюр в Києві
Вартість манікюру в Києві

Вартість манікюру в Києві

Не варто думати, що на манікюр в Києві ціни будуть недоступні для простого обивателя. Салон Diva надає свої послуги всім бажаючим.

Манікюр недорого в Києві в салоні з сервісом 5 зірок це реальність. Ви можете зайти на офіційний сайт і подивитися на прайс. У ньому вказані актуальні ціни в Києві на манікюр, покриття шелаком, лікування, дизайн, а також час, який буде потрібно майстру, щоб виконати роботу.

Ціни на манікюр в місті Київ варіюються від 50 до 600 грн. в залежності від складності завдання, витрачених матеріалів. За часом манікюр в Печерську в Києві забирає від 15 до 45 хвилин.

Салон знаходиться в самому центрі Києва, по вул. Б. Хмельницького 53, і ви легко зможете знайти цей район, щоб зробити манікюр. Запис доступна за телефонами і в режимі онлайн. Для віртуальної записи потрібно заповнити форму на сайті. Після вам передзвонить адміністратор.

Манікюр - процедура, що дозволяє здійснювати догляд за нігтями і руками, адже ця частина тіла часто страждає від негативних зовнішніх факторів, що позначається не кращим чином на зовнішньому вигляді. Зробити манікюр в Києві можна в багатьох центрах. До вибору закладу, який надає послуги слід підходити усвідомлено, адже робота недосвідченого, халатного людини може обернутися серйозними проблемами. Наприклад, недотримання санітарних норм може послужити причиною зараження грибком або гепатитом. При виборі студії манікюру в Києві звертайте увагу на досвід майстрів. Завжди цікавтеся з якими інструментами, засобами вони працюють. У хороших салонах дизайн манікюру виконується професійними засобами. Важливий перелік послуг. Чим ширше асортимент, тим більше шансів у клієнта отримати бажаний результат. Якісний манікюр на Подолі в Києві може запропонувати салон Diva. Тут працюють кращі фахівці з великим досвідом. У салоні доступний жіночий, чоловічий та дитячий манікюр, причому не тільки жителям міста Київ, а й приїжджих. Відвідавши центр одного разу, вам захочеться знову повернутися на манікюр до Києва.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!