Лімфодренажний масаж обличчя

Стан шкіри, її здоров'я залежить від якості циркуляції крові по судинах і капілярах, а також від якості відтоку лімфи.

Лімфодренажні спа процедури

Ціна spa послуги – від 1600грн.

Стан шкіри, її здоров’я залежить від якості циркуляції крові по судинах і капілярах, а також від якості відтоку лімфи. Система лімфатичних шляхів переносить по організму всі рідини, а разом з ними – елементи живлення. У міру старіння ці процеси сповільнюються, клітини шкіри не отримують достатньої кількості поживних елементів, кисню, вологи, а тому перестають регенерувати і оновлюватися, втрачають свої захисні властивості.

Записатися на спа послугу
Лімфодренажні спа процедури
Лімфодренажний масаж для всього особи

Лімфодренажний масаж для всього особи

СПА-салон DIVA на правому берег в центрі Києва пропонує спробувати лімфодренажний масаж для особи, ціна процедури лімфодренажу доступна. Якщо ви помітили вікові зміни: сіруватий відтінок, зникнення рум’янцю, оплившій контур і одутлість, лімфодренаж допоможе відновити форму без інвазивного втручання. Сеанси масажу допоможуть скульптуріровать риси, позбавлять від набряків, синців і мішків під очима, відновлять захисний бар’єр і пружність шкіри. Процедура дозволить запустити сповільнюються через вік процеси кровообігу та лімфатичної активності.

Лімфатичний масаж для обличчя

У СПА-салоні DIVA масаж проводиться за методикою Gisele Delorme французької косметичної компанії. Основа методу - стиснення-разжатие м'язів, щоб активувати лімфу та її природний відтік. Лімфодренаж запускає ряд процесів:
  • покращує колір обличчя;
  • усуває застійні явища, запалення;
  • звужує пори;
  • нормалізує роботу сальних залоз;
  • активує вироблення колагену;
  • виводить зайву рідину;
  • наповнює шкіру сяйвом зсередини.
До кожного гостя наші косметолог підходить індивідуально. Перш, ніж приступити до Лімфодренажний масаж із застосуванням спеціальних засобів, фахівець проведе діагностику, тестування типу вашої шкіри, адже процедура не повинна нашкодити застосуванням некоректних засобів по догляду. Після цього особа буде очищено від косметики, далі проводиться масаж з використанням арома масла. На завершення наноситься маска відповідно до потреб шкіри, а в кінці доглядає сироватка або крем.

Косметологічний кабінет в SPA-салоні DIVA

Майстри нашого салону навчалися методиці лімфодренажної процедури у Франції, на майстер-класах розробника і автора методики Маги Роуд. Після закінчення курсу навчання косметологи отримали сертифікат міжнародного зразка. Потрібно відзначити, що секрети лімфатичного масажу Gisele Delorme не розкриваються широкому загалу. Косметика, яку використовують в роботі косметологи, розробляється, тестується і проводиться у власній лабораторії Gisele Delorme. Ці кошти засновані на натуральних інгредієнтах, абсолютно безпечних для здоров'я. Скільки коштує лімфодренажний масаж обличчя, можна уточнити у адміністратора. Контактні номери телефонів вказані на головній сторінці.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!