Денний макіяж

Процедура змусить вас почуватись впевнено і виглядати бездоганно на роботі та будь -якій події, будь то похід у театр, оперу чи весілля.

Салонный дневной макияж от Diva

Вартість денного макіяжу – від 600 грн.

Професійний денний макіяж салону – одна з послуг провідних візажистів у спа -центрі Diva. Ця процедура змусить вас почувати себе впевнено і виглядати бездоганно на роботі та на будь -якому заході, будь то похід у театр, оперу чи весілля. Послуги можуть отримати не тільки жителі столиці, а й ті, хто приїжджає до Києва у відрядження чи просто подорожує.

 
Записатися
Салонный дневной макияж от Diva
Features and styles of day makeup

Features and styles of day makeup

Ежедневный макияж должен подчеркивать естественную красоту женщины. Выделите преимущества и скройте недостатки.

Есть 6 стилей дневного макияжа на каждый день.

 
  1. Оголена - найпопулярніший варіант. Его цель - зробити акцент на коже. Це ідеальний варіант підкреслити естетичну красу кожної жінки. При всій простоті зовнішнього вигляду, варіант вважається одним з найскладніших у виконанні, завжди гладким козиром і ровним тоном досягається за рахунок кількох косметичних коштів, але вони не повинні бути заблокованимио.
  2. Оголена з акцентом на губах - у цьому варіанті для губу використовується насичена помада. Образ відразу становиться зовсім іншими. Підходить для свидань, робіт, виходу у світ.
  3. Нюд со стрелками - дозволяє зробити акцент на глазах.
  4. Класичний-передбачає використання бежево-коричневої гамми теней для виделення глазу. Уголок підкреслює більш темний тон.
  5. Smoky eyes - цей мейк подойдет не тільки для вечірньої форми. Смоки для щоденного макіяжу виконуються також у бежево-коричневій легкій гаммі. Губи підкреслюють лише слігка.
  6. Легкий щоденний макіяж вважається універсальним. Однак є заходи, які вимагають більш яскравого зображення. Наприклад, вигляд на весілля, конкурс, виступ. Для подібних заходів потрібно зробити більш чіткі акценти, додати аксесуари, блестки. При цьому вчиться прическа, наряд, цілі.
Для створення класичних і неординарних щоденних образів використовуються різні техніки роботи з лініями обличчя. Среди них:
  • стробінг;
  • контуринг;
  • аерографія.
Контуринг допомагає смоделировать досконало і формулу форму. Наприклад, зробити нос уже, губи виразительніше, а погляд більш глубоким. Стробінг - робота з кожей особи. Основна задача - зробити кожу увлажненною, сияючою. Аерографія передбачає використання спеціального пристрою. Позволяє зробити бесконтактний щоденний макіяж. Держиться визаж дуже довго, до 18 годин. Техніка також може застосовуватися для створення малюнків на обличчі та теле, якщо це вимагає конкретного образу.

Переваги виконання макіяжу в салоні

Стоимость щоденного легкого макіяжу залежить від нюансів виконання. У салоні Diva можна також зробити прическу та укладку. При замовленні додаткових послуг ціна буде змінюватися. Дневний візаж у салоні виконується з використанням професійних косметичних засобів, що ведуть візажистами Києва. Це главні переваги процедур. Косметика підбирається залежно від індивідуальних особливостей клієнтів, що повністю виключає можливість алергічних реакцій або роздратування на коже після мейк-апа.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!