Шугарінг - це тип епіляції з використанням спеціальної цукрової пасти. Процедуру можна проводити як вдома, так і в салонах. Тим більше що краще віддати перевагу другому варіанту, особливо якщо мова йде про шугарінг зони бікіні у чоловіків. Тільки кваліфіковані фахівці зможуть провести процедуру з найменшим ризиком побічних ефектів.

Гладка шкіра в інтимній зоні перестала бути правилом догляду за собою тільки для прекрасної половини людства. Адже доглянутий вигляд зони бікіні не тільки естетично привабливий, а й корисний з точки зору гігієни.

Шугарінг для чоловіка в зоні бікіні

Видалення волосся знижує потовиділення в інтимній зоні, запобігаючи роздратування і свербіння. Особливо це важливо для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя або вимушених в теплу пору року носити погано дихаючі комбінезони.

Шугарінг чоловічого бікіні підрозділяється на наступні види:

  • класичний метод депіляції: епіляція не виходить за межі лінії нижньої білизни;
  • Бразильський метод видалення волосся: депіляція проводиться навколо зовнішніх статевих органів, сідниць і ануса;
  • глибоке засахаривание зони чоловічого бікіні: волосся видаляються не тільки навколо статевих органів, а й на внутрішніх поверхнях стегон, лобка і сідниць.

Більшість чоловіків віддають перевагу останньому увазі видалення волосся. Глибоке шугарінг зони чоловічого бікіні часто вибирають спортсмени, актори, моделі і просто представники сильної статі, які страждають від надмірної пітливості. Ефект від такого видалення волосся триває 4-5 тижнів.

Шугарінг бікіні для чоловіків

У більшості випадків процедура переноситься добре. Але іноді чоловіки скаржаться на вогнища запалення, невеликі безболісні прищики і роздратування, що супроводжуються сверблячкою і почервонінням. У рідкісних випадках можуть спостерігатися врослі волосся, що викликають біль в області епіляції.

Не можна ігнорувати питання догляду за шкірою після ерозії зони чоловічого бікіні. Якщо все зробити правильно, можна уникнути негативних наслідків. Найчастіше побічні ефекти розвиваються після глибоких пошуків зони бікіні у чоловіків.

Не рекомендується протягом тижня після процедури відвідувати баню, сауну або солярій. У першу добу бажано відмовитися від водних процедур. Також в перші 2-3 дні краще не носити синтетичну білизну через ризик подразнення.

Щоб уникнути побічних ефектів, процедуру краще проводити не вдома, а в спеціалізованих салонах.

Процедура шугаринга в салоні Дива

У нашому салоні краси працюють досвідчені фахівці з шугарінг. У них, як то кажуть, «повні руки», що зводить до мінімуму біль і пошкодження шкіри при знятті цукрової пасти.

Глибоке шугарінг зони чоловічого бікіні вимагає дотримання правил нанесення засобів для депіляції, адже шкіра в області геніталій має свої особливості. Робіть це обережно, і тоді ефективно видалити волосся самостійно не вийде.

Всі дії фахівців салону краси доведені до автоматизму, тому процедура проходить швидко і з найменшим ризиком побічних ефектів. Тільки досвідчений майстер знає, в який момент і з якою силою потрібно видалити цукрову пасту, щоб знизити дискомфорт практично до нуля.

Шугарінг зони бікіні для чоловіків - це не тільки хвороблива процедура, але й психологічно складний процес. Наскільки клієнт зможе розслабитися і не залишити салон в стані стресу, залежить виключно від професіоналізму майстра.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!