Шугарінг для чоловіка в зоні бікіні

Зробити шугарінг зони глибокого бікіні в Києві можна, звернувшись в салон DIVA SPA.

Воскова епіляція: переваги процедури

Ціна шугаринга трохи вище, ніж на воскову депіляцію. Але методика дійсно варто того.

Основні переваги даної процедури:

  • карамельна паста для шугаринга складається з натуральних інгредієнтів, віск може включати барвники і парафіни;
  • цукор не провокує роздратування на шкірі;
  • дуже рідко виникає проблема врослого волосків;
  • на проведення маніпуляції йде небагато часу;
  • цукрова паста легко змивається з шкіри теплою водою, а від воску позбутися можна тільки за допомогою масла або лосьйону;
  • ідеально видаляє навіть жорсткі короткі волоски;
  • є одночасно СПА-відходом для шкіри, т. к. під час зняття карамельного шару здійснюється м’який пілінг, що дозволяє видалити ороговілі частинки епідермісу.

На відміну від епіляції зони бікіні, шугарінг не руйнує фолікул, і волоски знову відростають через певний період часу. Але, ефект гладкості шкіри тривати набагато довше, ніж, наприклад, від бритви або кремів для депіляції.

Недоліків у шугаринга глибокого бікіні практично немає. Іноді може з’явитися подразнення і свербіж. Це пов’язано з деякими фізіологічними особливостями шкіри або індивідуальної непереносимості компонентів цукрової пасти. Також, одним з побічних ефектів глибокого шугаринга зони бікіні може бути поява врослого волосків.

Щоб уникнути будь-яких небажаних наслідків шугаринга зони глибокого бікіні в Києві краще звернутися до фахівців салону DIVA SPA.

Густа консистенція карамелі, яка довго застигає, дозволяє якісно охопити волосяний фолікул. Результат: видалення волосся разом з цибулиною. Це забезпечує тимчасову затримку його зростання. Шкіра надовго залишається гладкою і шовковистою.

Записатися на шугаринга для чоловіка в зоні бікіні
Воскова епіляція: переваги процедури
Переваги проведення депіляції в умовах салону

Переваги проведення депіляції в умовах салону

Перш за все, хочеться відзначити той факт, що приготування цукрової пасти в домашніх умовах може проходити з порушенням правил технології. Крім цього, потрібно дотримуватися вимог, щодо концентрації коштів для депіляції. Наприклад, проводити шугарінг в зоні бікіні не рекомендується пастою, призначеної для пахв або ніг.

Видалення кошти для депіляції вимагає певних навичок, так не можна застосовувати одну й ту ж техніку на всіх ділянках тіла. Наприклад, такий метод видалення волосся, як швидкісний шугарінг бікіні неможливо виконати в домашніх умовах. Тільки професійний майстер знає, в якому напрямку потрібно видаляти волоски, щоб не завдати шкоди чутливій шкірі інтимної зони.

Непрофесійно проведена в домашніх умовах процедура шугаринга зони бікіні стає причиною мікротравм, появи вогнищ запалення і вростання волосків. Пошкодження шкіри в комбінації з неправильним постдепіляціонним відходом можуть навіть призвести до інфікування інтимної зони і появі хворобливих гнійників.

Щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю, краще завжди звертатися за допомогою до професіоналів. Жителі Києва можуть зробити глибокий шугарінг бікіні в салоні DIVA SPA.

Шугарінг - це видалення небажаного волосся на тілі за допомогою цукрової пасти. Процедуру краще проводити в салоні, так як вона вимагає певних знань і навичок. Якщо мова йде про шугарінг бікіні глибоким методом, то в цьому випадку без допомоги досвідченого фахівця точно не обійтися.

У зоні глибокого бікіні шугарінг має на увазі видалення волосся на лобку, зоні зовнішніх статевих органів, навколо ануса і на внутрішній поверхні стегон. Тому, самостійно даний вид депіляції краще не проводити.

Зробити шугарінг зони глибокого бікіні в Києві можна, звернувшись в салон DIVA SPA. Тут кожен клієнт гарантовано може розраховувати на якісне обслуговування від дипломованих майстрів, що спеціалізуються не тільки на цукрової депіляції, але і на інших процедурах по догляду за тілом. Ціна шугаринга зони бікіні в Києві залежить від типу процедури і ступеня її складності.

Контакти

+38 (066) 000 11 34 spadivaopera@gmail.com Київ, вул. Б. Хмельницького, 53

Форма зворотнього зв'язку

Повідомлення успішно відправлено

Повідомлення не відправлено!